Варіанти нестандартного працевлаштування в ТОП-компанії країни

Що стає стандартним, то, часом, стає нудним. Тому ми вирішили дізнатися про нестандартні способи працевлаштування від ТОП-25 компаній відкритих для талантів до 25 років.

ТОП-25 до 25 – це рейтинг компаній, які працюють в Україні, і які максимально відкриті для розвитку молодих фахівців в своїх командах.

І ось що у нас вийшло:
Ярмарки вакансій. Всі провідні компанії країни беруть участь в подібних заходах, будь то, наприклад, ярмарок STUD-FEST “Impulse” або день кар’єри в університеті. Для студентів це крута можливість познайомитися з провідними компаніями-роботодавцями України, а для компаній – закрити вакансії.

Співпраця з ВНЗ. Це дуальні програми типу Genesis & KSE Product School, “Work and Study” Deloitte і Baker Tilly & KNEU, так і додаткові курси на території університетів типу Global Logic BaseCamp і Due Diligence Course with KNEU, Finance Course with NaUKMA в партнерстві з KPMG. Деякі компанії, як наприклад 3Shape, Eterna Law, GlobalLogic, Альфа-Банк Україна і Енергоатом, навіть створюють свої стипендіальні програми.

Кейс-чемпіонати. Такі компанії, як Genesis, KPMG (Audit Battle, CFA Institute Research Challenge), Deloitte (Tax Your Brain), JTI Ukraine (Make It Bright), Альфа-Банк Україна (Alfa SQL Challenge), British American Tobacco Ukraine (Battle of Minds ) і НБУ (NBU University Challenge і Банк майбутнього) регулярно проводять або спонсорують кейс-чемпіонати, на яких знаходять і відбирають талановитих фахівців в свою команду.

Ознайомлення. Крім активностей в університетах, провідні компанії регулярно проводять майстер-класи на базі своїх офісів і проводять дні відкритих дверей усередині компанії.
Наприклад: EY Networking Evening і EY Audit Week; The Big Audit Theory від Deloitte; OpenDay PepsiCo; Philip Morris Business Academy.

Стажування / програми розвитку. Нерідкі випадки, коли за результатами проходження стажування кращих студентів запрошують залишитися в компанії працювати. У всіх компаніях, які представлені в ТОП-25, є свої програми стажувань.
Приклади: Knowledge Boost Camp від 3shape, Jump Trainee Program від JTI, Global Logic Trainee Program, School of Modern English Teachers oт English Prime, SurfDanone, Global Graduate Program від British American Tobacco Ukraine, STARt Yourself від Київстар, Inkompass і Aspire від Philip Morris Ukraine; Vodafone Career Way; Jump into life від lifecell, Ближче до ТВ від 1 + 1, SMART academy від SMART business.

Існує маса способів влаштуватися в круту компанію, крім банального пошуку на сайтах вакансій або соц.мереж. І ці способи є більш ефектиіними, адже наявна можливість поспілкуватися безпосередньо з потенційним роботодавцем або навіть подивитися на роботу компанії зсередини.
Тож бажаємо успіхів на кар’єрному шляху і, звичайно ж, знайти роботу своєї мрії!

Автор: Ніка Мусаєва

Поділитися:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram