ТОП-7 найзатребуваніших професій

Чи бувало в тебе відчуття, що ти освоюєш не зовсім «свою» спеціальність? Чи реальність суттєво відрізняється від очікувань? Або ти просто хочеш мати актуальну професію, але не знаєш як обрати?

Насправді вибір або перекваліфікація професії – це дуже болюче питання. Саме тому ми хочемо допомогти тобі у цій нелегкій справі.

Для цього ми проаналізували дані, опубліковані Michael Page (найбільшого міжнародного агентства з працевлаштування) у рейтингу найзатребуваніших у світі професій та зіставили їх з ситуацією на ринку праці України. У результаті ми отримали список професій, що є актуальними і затребуваними не тільки на сьогоднішній день, але й на найближчі роки:

IT-спеціалісти. Ми живемо у самому розквіті цифрової ери і дуже багато аспектів нашого життя переходить у наші смартфони та комп’ютери. Кількість нових програм та додатків щодня невпинно зростає, як і запит на них. Тому професія IТ-спеціаліста впевнено тримається на перших місцях.

Екологи. З такою кількістю виробництва, шкідливих викидів та побутового сміття наша природа зазнає суттєвих потерпань. І найбільші надії на порятунок нашої планети (як би пафосно це не звучало, та все ж це так) покладають на екологів. І люди готові платити неабиякі гроші за це.

Лікарі. Ця професія ніколи не перестане бути актуальною. Ба більше, сучасні лікарі мають не тільки володіти базовими знаннями, а ще й бути обізнаними у мікробіології, нанотехнологіях та вміти користуватися найновітнішим медичним обладнанням.

Хіміки та енергетики. Нажаль, але запаси нафти – основного джерела енергетики світу – не є безмежними і у недалекому майбутньому вичерпаються. Саме тому дуже багато уваги, сил, енергії та коштів вкладається на пошуки, розробку та вдосконалення альтернативних джерел енергії. І провідними спеціалістами у цій галузі є саме хіміки та енергетики.

Менеджери з продажу. Це ті спеціалісти, які генерують найбільшу частку прибутків підприємств та компаній. Саме тому спеціалісти високого рівня менеджменту продажу мають дуже високий попит на ринку праці. Бо насправді якісний sales-manager – це велика рідкість.

Маркетинг, реклама та PR. Компанії ведуть справжню битву за прихильність клієнтів та просування своєї продукції. А це не можливо зробити ні без маркетингової стратегії, ні без рекламної кампанії.
Бухгалтерський облік та аудит. Основною метою будь-якої комерційної діяльності є отримання прибутку. А де гроші, там і цифри. Ринок праці зараз як ніколи відчуває нестачу спеціалістів високого рівня, що віртуозно оперують цифрами і допомагають у прийнятті управлінських рішень.

Це була добірка найзатребуваніших професій сьогодення. Сподіваємося, що ця добірка була тобі корисною.

З вірою у твій успіх, команда STUD-POINT

Автор: Ніка Мусаєва

Поділитися:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram