17 телеграм-каналів для мозку, освіти та кар’єри | STUD-POINT

Blog

17 телеграм-каналів для мозку, освіти та кар’єри

Телеграм впевнено завойовує собі прихильників не тільки як месенджер з високим ступенем захисту даних, але і як соцмережа. Тут кожен може формувати власну стрічку новин з цікавим для себе контентом. В українському інтернет-просторі вже з’явилось безліч інформативних, освітніх та розважальних спільнот, де можна згаяти не одну нудну лекцію.

Ми підготували дайджест корисних телеграм-каналів, які допоможуть не тільки просунутись в певній сфері, але й працевлаштуватись.

Телеграм для покращення скілів

Digital Marketing Management, (1.8К) — тут зібрані статті від голови агенції UAmaster Євгена Шевченка. Мастрід для тих, хто хоче бути в курсі трендів SMM, знати що таке рамаркетинг і як збільшити продажі в мережі.

I-Marketing.ua (4.8К) –  ще один канал з новинами, порадами та чек-листами про інтернет-маркетинг від SMM-спеціаліста Сергія Аліксюка. Тут знайдете все про нові алгоритми Facebook і приховані функції чат-ботів.

Экстраполяция IT (3.2К) —якщо серед вас є айтішники – вам сюди. Все про IT і програмування. Без реклами, нав’язливих постів та води. Лише суворість та коди.

Контекстная реклама. PPC. Analytics. AdWords (7.1К) – телеграм-канал про контекстну рекламу і веб-аналітику. Для тих, хто давно хотів розібратись в налаштуваннях AdWords та SEO, але не знав як.

StudyDive Дейлі Live (3.9К) — канал, де з гумором подають цікаві статті, лекції та події зі сфери IT, бізнесу, мистецтва та всілякі актуальності.

Почни Щось! (5К) — україномовний телеграм-канал про бізнес, штучний інтелект, криптовалюту та саморозвиток. Для тих, хто вже готовий почати хоча б щось.  

Українська журналістика (300m)— найактуальніші новини, статті, посилання на події та кейси. Тексти та дискусії від відомих вітчизняних журналістів. Щоб бути в курсі усього.

Что почитать редактору (8К) – щоденна підбірка кращих статей для редакторів, копірайтерів та тих, хто шукає себе в письмі. Нема за що.

 

 width=

Телеграм-канали, щоб знайти своє місце

Lobby X Ukraine (400m) –  канал з детальним описом вакансій та хештегами, за якими зручно обрати потрібну тобі сферу. Нічого зайвого – актуально та лаконічно.

Digital masons  (9.4K) — телеграм-канал, де є все, що ти хотів знати про digital-сферу: посилання, лонгріди, кейси і регулярні вакансії під хештегом #работадлямасонов (для посвячених в діджитал).

Projector (3.9K) — новини, статті, кейси та актуальні вакансії для дизайнерів. Як вказано в опису каналу – «відібрані душею і серцем».

Крезюме (2.2K) – дітище інтернет-журналу Platfor.ma, де розміщуються найсвіжіші вакансії в креативній індустрії.

Zaichenko Team (3К) — і знову курси, вакансії та проекти для дизайнерів, маркетологів, програмістів. Запевняють, що можуть вирішити будь-яке питання з бізнес-сфери.

Studway DIEM (3.4К) — суто студентський канал, де є усі можливості: конкурси, гранти, стажування та стипендіальні програми.

StudentWanted (550 m) – ще один осередок студенства, яке не хоче інертно ходити на пари, а вже зараз мати роботу мрії. Пропозиції від роботодавців для молоді з різних сфер, тренінги та освітні події.

KIT Digest (300m) — одеський канал, де з властивим одеситам гумором, публікують професійні курси, події та вакансії для початківців зі сфери IT. Для Одеси, звісно.

Junior дайджест dou.ua (11.3К) — справжня скарбничка вакансій, стажувань та курсів для розробників-початківців.  За адресою t.me/dou_remote знайдете безліч вебінарів, лекцій та безкоштовних  освітніх подій.  Крім того, через нижнє підкреслення можна знайти роботу в IT-сфері саме у вашому місті: 

Сподіваємось тепер ви частіше проводитимете час в онлайні з користю. Якщо знаєте круті телеграм-канали, які варто включити в цю збірку – діліться в коментарях. 🙂