7 фільмів для твого успішного завтра

На дворі уже вересень, а отже прийшов час активно включатися у роботу та навчання. Тобі ж вистачить палива, щоб долетіти до своїх мрій? Про всяк випадок ми підготували для тебе захоплюючу підбірку фільмів, які наповнять тебе мотивацією у час, коли захочеться опустити руки. Тому не губи нас і насолоджуйся переглядом у ці осінні вечори!

“Стажери”  2013

Коротко про вміння реагувати на виклики сучасності та адаптуватися до мінливих умов, про цінність життя офлайн і спілкування поза мережами, про soft skills, які незалежно від часу не втратять свою актуальність.

Двоє друзів, які розміняли вже п’ятий десяток і нещодавно залишилися без роботи, влаштовуються на випробувальний термін в успішну інтернет-компанію, менеджери якої вдвічі молодші за них …

Поглянь який вид, ти на своєму чотиридюймовому екранчику такого не побачиш. 

Майбутнє не знає слова “Пізніше”. 

«Джобс: Імперія спокуси» 2013

Коротко про справжні масштаби імперії Apple і її внутрішній світ, що не раз перебував на межі краху, про сміливість ризикувати і важливість створення “свого”, а не покращення “чужого”, про взлети та падіння і незламну силу духу

Він був молодий, красивий і скажено талановитий. Почавши з нуля, він зміг побудувати світову імперію спокуси. Про нього марили жінки. Йому заздрили чоловіки. Він спокусив мільйони. Його звали Стів Джобс. 

Не потрібно намагатися зробити краще. Достньо зробити своє. 

Присвячується божевільним. Маргіналам. Бунтарям. Хуліганам. Тим, хто бачить світ по-іншому. Вони змінюють речі навколо нас. Вони штовхають світ уперед. І нехай хтось вважає їх ненормальними, ми бачимо у них геніїв. 

“Гра на пониження” 2015

Коротко про те, що багатство приходить із ризиком, божевіллям, морем скептицизму і приголомшливим успіхом, про фінансову аналітику і її неочікувані плоди, про неочевидну фінансову піраміду кредитування та її крах. 

Коли мова йде про гроші, совість мовчить. А вже якщо мова про величезні гроші! Це заснована на реальних подіях історія кількох провидців, які незалежно один від одного передбачили світову економічну кризу 2008 року задовго до того, як про неї зашепотіли в кулуарах на Уолл-стріт. І передбачивши, стали на ній заробляти. Самі того не бажаючи.

Я ненавиджу банки, люди для них — цифри.

Сталося те, що він мав рацію. а світ помилився і ненавидів його за це. 

“Тут курять” 2005

Коротко про мистецтво маркетингу та продажів, про вплив на поведінку потенційних покупців і цинічну тютюнову індустрію. 

Нік Нейлор скаже вам, що куріння — це круто. Він приведе десятки аргументів, які ви просто не зможете парирувати. Навіть якщо ви були дуже проти цього заняття, то після спілкування з Ніком погляди можуть змінитися. Така вже його робота — популяризувати продукцію тютюнових компаній. При цьому сам Нейлор байдужий до сигарет і просто заробляє таким чином на життя.

В цьому і принадність суперечок: якщо ти сперечаєшся правильно, то переможеш.

Хто зуміє продати тютюн, той зуміє продати все. 

“Людина, що змінила все” 2011

Коротко про досягнення мети попри фінансові труднощі, невдачі, скептицизм рідних і знайомих, про пошуки вирішення проблем, що здаються непідсильними, про менеджмент і віру у свої мрії. 

Менеджер нікому не відомої бейсбольної команди ставить перед собою практично нездійсненне завдання — розкрутити своїх підопічних, зробити так, щоб про них дізналися всі. Як відомо — мета виправдовує засоби. Біллі готовий піти на багато жертв та ризикованих дій, аби домогтися свого. Іноді хід його думок і дій абсолютно не піддається жодному поясненню. Але ж доля його підлеглих повністю залежить від того, як він себе поведе.

Людина, що першою пробиває стіну, завжди набиває найбільше шишок.

У певний момент життя нам усім кажуть, що пора зав’язувати з дитячими іграми. Ми тільки не знаємо, коли це станеться. Комусь це говорять у вісімнадцять, а комусь тільки в сорок, але кажуть всім.

“Вовк із Уолл-стріт”  2013

Коротко про силу переконання, що приносить великі гроші, про розгульне життя, що межує з самотністю, про те, що всі наші дії мають наслідки. 

Джордан Белфорт — знаменитий американський біржовий брокер, який заснував одну з блискучих контор на Волл-стріт в 1987 році. До 26 років Джордан став справжнім мільйонером і часто не знав куди подіти гроші. Приголомшливий успіх запаморочив голову молодому хлопцю і він спускав гроші на розваги і п’янки. Він став королем. Виняток становили лише рідкісні хвилини самотності, коли герой, залишаючись наодинці з самим собою розумів всю марність розгульного життя і викидав гроші у відро для сміття. Зрештою, сумнівне партнерство і незаконні дії привели вчорашнього короля в тюремну камеру. Саме в камері Белфорт позбувся наркотичної залежності, змінив свої погляди на життя і написав мемуари.

Без дій найкращі наміри у світі так і залишуться намірами.

Дійте з безмежною вірою в себе, і тоді люди повірять вам. Дійте так, ніби ви володієте величезним досвідом, і тоді люди дослухаються вашої поради. Дійте так, ніби ви вже досягли приголомшливих успіхів, і тоді — і це так само вірно, як те, що я зараз стою перед вами, — ви дійсно досягнете успіху!

“У гонитві за щастям” 2006

Коротко про те, що ніколи не можна здаватися, навіть, у здавалось би, безвихідній ситуації, про помилки і самовідданість, і про те, що завжди потрібно підніматися з колін, як би тебе не било життя. 

 Крісу Гарднеру не щастить по всім «фронтам» його життя. Працюючи комівояжером, він намагається продавати медичні апарати по місцевим лікарням, але дивні пристрої мало хто наважується купити. Після довгих і марних спроб він втрачає всі сімейні заощадження і разом з маленьким сином залишається на вулиці. Кріс влаштовується на неоплачуване стажування в відому маклерську фірму, працевлаштування в якій обіцяно тільки одному з ряду претендентів. В очікуванні щасливого результату стажування бездомні батько і син поневіряються по різних притулках, часом залишаючись на нічліг навіть в громадських туалетах. Удача завжди посміхається найстійкішим, непохитним людям, і Кріс стає одним з таких щасливчиків.

Завжди знайдуться ті, хто буде говорити, що у тебе нічого не вийде. Нікого не слухай, якщо дійсно хочеш чогось досягти. Вони кажуть, що нічого не вийде, тому що не змогли зробити це самі.

Тоне одна людина у воді, підпливає корабель. Йому кажуть: «Вам допомогти?» Він: «Ні, дякую, Бог допоможе». Потім інший корабель: «Вам допомогти?» Він: «Бог допоможе». Тут він тоне і потрапляє на небо. Запитує: «Господи, що ж ти мене не врятував?» А Бог йому: «Дурень! Я ж надіслав тобі два корабля!».

Надихнувся і теж захотів відчути себе головним героєм згаданих кінострічок, правда ж? Написати свою історію успішного успіху, яка б надихнула сотні інших людей? STUD-POINT і його випускники уже вражають своїми досягненнями. Якщо бажаєш стати частинкою нашого ком’юніті, , то скоріш приєднуйся до безкоштовного Кар’єрного марафону і готуйся знайти своє професійне щастя.

Читати більше: ЯК FINANCE & AUDIT SCHOOL ЗМІНЮЄ КАР’ЄРУ: 3 ІСТОРІЇ, ЩО МОТИВУЮТЬ

Текст: Анастасія Мішанчук

Поділитися:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email

Вкажіть платника