AROMA KAVA. Смачний шлях керівника | STUD-POINT

Blog

AROMA KAVA. Смачний шлях керівника

Зранку, як тільки в тебе з’явилася ідея випити смачну каву –  ти йдеш робити це разом з AROMA KAVA. Це закон, який знає кожен. Сьогодні ми вивчимо ще один закон з AROMA KAVA:  це як зробити себе керівником за 2 роки.

Уявіть собі ранок, ви йдете на роботу, навчання, прогулянку, підходите в кафе і вже знаєте рецепт свого гарного настрою: американо, капучіно, трохи більше, або менше молока. Ви тільки заходите в кав’ярню, а ваш улюблений американо на міцній каві, вже хтось готує. Так, це те, що дає Вам гарний настрій на весь день! Навіть спогад про це, точно викликає у Вас зараз посмішку!

А як зробити керівника з гарним настроєм та посмішкою? Ми готові розповісти успішний рецепт  смачного приготування керівника!

“Роки активного життя в університеті, робота в готельному бізнесі, слова керівника: «Ти досягнеш всього, чого забажаєш, адже  ти, Віта, – професіонал», сайт пошуку роботи, вакансія AROMA KAVA і любов тривалістю 2 роки”, так починається рецепт створення керівника Віти.

Поїхали готувати щось смачненьке!

Щоб знайти в собі керівника, співробітники Aroma Kava, радять звертати увагу на такі показники роботи в компанії:

  • Можливість фінансового зростання
  • Цікава команда, нові завдання та виклики для себе
  • Можливість впроваджувати свої ідеї
  • Професійна система наставництва

Перша думка майбутнього керівника: «Ще з самого початку у мене було розуміння, що всі двері для мене відкриті, але мені потрібно якісно і багато працювати. Кожен день і кожен час я розуміла, що мій рецепт кращого майбутнього складається з моїх ініціатив та моєї відповідальності».  Готуючи себе, як керівника, я додала до свого рецепту перший елемент  – Навчання.

Довіра від еспресо до управління. Мені пощастило одразу потрапити на посаду керуючої, тому курс підготовки в мене був дуже інтенсивним, адже за тиждень треба було опанувати всю інформацію. Акцент навчання:  починаючи від технології приготування еспресо і закінчуючи управлінням колективом з п’яти співробітників. На початку роботи все, що я знала – що кава може бути з молоком та без. Замовлення кави, наприклад флет уайт, могло викликати в мене тільки паніку, а не любов до “високої” кави.  Навчання було надзвичайно цікавим, нестандартним і продуктивним. Пам’ятаю, як мене відправили на перший день практичного стажування «в поля». Те, що я стажер на позицію керуючої було таємницею для всіх, і так було задумано, щоб відчути на собі весь процес зсередини повністю. Тому в перший свій робочий день я стала майстром з приготування еспресо. Нічого більш відповідального мені тоді ще не довіряли☺ Зараз я можу створити найкращу каву і команду, тож  хто не ризикує, той не п’є ідеальний флет уайт зранку☺

 width=

Навчання було інтенсивним і, так само,  в цей час я мала велику підтримку мого наставника.  Я мала змогу навчатися на реальному прикладі, запитати свого керівника про все й одразу.  Саме тут я знайшла ще один  компонент приготування смачного керівника -найкращий керівник – це той, кого поважають, а не той, кого бояться. Так вже мені пощастило, що майже на кожній роботи, лідерами в моїй команді – були чоловіки! Так сталося і тут, чому я надзвичайно рада!  Два мудрих і розсудливих супервайзера протягом цих двох років вчили мене на власному прикладі бути хорошим керівником і наставником для інших! Вони навчили мене бути трохи жорсткішою в складних ситуаціях, приймати рішення холодним розумом, а не серцем, як нам, дівчатам, іноді, хочеться.  Керівник, це той, хто, завжди прийде на  допомогу, підтримає та порадить.

Моє приготування йшло далі: я навчалась на собі, своєму керівництві, цінностях компанії, та шукала ще “приправи” для створення себе, як якісного керівника. Мені  цікаво було, як створюється команда, які гості приходять до нас в кав’ярню, та чому люди хочуть тут працювати роками!

І ось, вже пропрацювавши 2 роки, я бачу дуже круті системи мотивації та росту: мій фінансовий показник заробітної плати виріс в 2 рази. Я зрозуміла, що я можу отримувати гроші, як за круті ідеї розвитку бізнесу, так і за творчі ідеї оформлення кави та інше. Тому, я можу сказати впевнено:  гроші та розвиток  можна отримати навіть креативно малюючи квітку на капучіно!  

Далі, до приготування смачного керівника, ми додаємо правило –  будь краще себе вчорашнього! Створюй нові квітки та прикрашай собою компанію та світ!

 width=

В АК працює, в основному, молодь : сучасна, яскрава, драйвова! Саме такий у нас відпочинок.  При чому відпочиваємо ми настільки часто, що ти в постійному ритмі! Конкурс на промоушн улюбленої роботи серед друзів, конкурс на тему : «Чому я люблю АК», конкурс : «Полюбіть «ArabicaSecial» так сильно як любимо її ми». А ще в нас є унікальний Aroma People Club, в якому зібралися найактивніші з усієї мережі і роблять життя бариста ще яскравішим, втілюючи в життя найкреативніші задуми. І так, наше керівництво в захваті від цього! Адже це об’єднує,стимулює, надихає на нові звершення.

Мені пощастило нещодавно виграти подорож до Туреччини від компанії. Знаєте, що потрібно було для цього зробити? Запросити на роботу в компанію своїх друзів і знайомих. І вони працюють, і в захваті від справи, якою займаються. Це були 5 незабутніх днів в 5-ти зірковому готелі в компанії улюблених колег. Чого ми тільки не робили: каталися по нічному місту на скутерах, піднімалися в гори, милувалися заходом сонця, плавали на яхті в безлюдні бухти, танцювали до ранку, оцінювали місцеву каву. А після відпустки повернулися додому з теплими спогадами і незабутніми враженнями.

 width=

Йшли мої захоплюючі 2 роки керівництва в AROMA KAVA. Я вже мала добру фінансову мотивацію, знала, де і в кого і чому вчитись, та як так зробити, щоб бути найкращим в своїй справі! Моє приготування себе як керівника було вже на  стадії “Залишилось додати вишеньку на торті”. І саме фінальною частиною приготування стала моя команда!  Так! Завдяки команді я відчуваю себе зіркою)

Адже без сильної команди не може бути сильного керівника. Ми – одна велика сім’я. Бариста так і називають мене лагідно : «Мать»☺. Найбільше, що я люблю в своїй справі – це людей, які мене оточують. Вони всі такі різні, з різними характерами, поглядами, інтересами, але є те, що нас об’єднує – це любов до роботи! Не пам’ятаю жодної ситуації, з якої б ми не знайшли виходу. Всі розуміють одне одного з півслова, дружать, спілкуються, відпочивають разом. Саме тому я щодня йду на роботу з посмішкою, адже розумію, що попереду ще один неповторний день. Я вчу їх ніколи не здаватися і рухатися тільки вперед, вони вчать мене відноситися до життя простіше, бути по-дитячому безпосередньою. З ними я часто забуваю про вік в паспорті,  бо з таким драйвовим колективом мені завжди буде «вєчносємнадцять» ☺ Були є і будемо кращими! Тільки вперед – тільки перемоги! Адже ті, в кого від любові до роботи сяють очі здатні на все і навіть більше!

Ось і готовий наш керівник, залишилось тільки записати собі  рецепт та випробувати його на собі. Компанії потрібні нові герої! Це твій шанс створити свою власну успішну кар’єрну  історію!

P.S.І звісно чекаємо всіх в гості на каву !

Автор: Богданова Ганна