Як наше мислення впливає на успіх в кар’єрі?

Як наше мислення сприяє на успіх в кар’єрі?

Коли ми говоримо про кар’єру, мислення відіграє величезну роль у твоєму успіху. Те, як ти сприймаєш свою роботу, невдачі та обставини, що склалися, або сприятиме особистому та професійному розвитку, або зупинить його. З цієї причини увага до свого мислення стає важливою темою, яку необхідно обговорити.

Фіксоване мислення проти мислення зростання

Розрізняють два типи мислення, які описують, як люди оцінюють свої здібності.

Фіксоване передбачає, що наш інтелект, характер і творчі здібності є статичними, обмеженими й незмінними — ми є тим, що ми є, і змінити це майже неможливо. Фіксоване мислення може призвести до кар’єрного застою.

З іншого боку, мислення, спрямоване на розвиток, передбачає визнання того, що треба з чогось почати та рухатися далі. Це означає визнання того, що ми здатні до змін і вдосконалення. Зростання ґрунтується на ідеї, що твої основні якості — це те, що ти можеш розвивати своїми зусиллями. Це припускає, що кожен може змінюватися і розвиватися завдяки досвіду і практиці.

Мислення зростання розглядає невдачу не як шкоду, а як трамплін до успіху. Поразка — це фактично форма навчання.

Як мислення зростання допомагає досягти кар’єрних успіхів?

Хоча більшість людей потрапляють у сіру зону між цими двома способами бачення себе, мислення зростання відкриває перед тобою світ можливостей. Воно може допомогти вдосконалити себе у багатьох аспектах, а також отримати бажану роботу або підвищення.

Ось кілька способів, як таке бачення, допоможе досягти кар’єрних успіхів:

Допомагає дивитися на ситуації більш позитивно

Мислення зростання змінює те, як ти сприймаєш виклики та невдачі. Воно також допомагає справлятися з негативними ситуаціями більш конструктивно. Хоча воно не стирає весь негатив від не надто вдалої події, воно пом’якшує негативні наслідки та дозволяє зосередитися на тому, що ти можеш контролювати.

Наприклад, якщо роботодавець ігнорує або відхиляє твою пропозицію, мислення зростання дозволяє сприймати це як можливість навчитися. Якщо ти хочеш вдосконалюватися далі, ти можеш знову звернутися до цього роботодавця і запитати, що можна зробити, щоб покращити свою пропозицію. Таким чином, ти можеш професійно зростати та бути готовим/-ою до викликів.

Сприяє навчанню впродовж усього життя

Зосередженість на особистому та професійному розвитку відкриває можливості для навчання впродовж усього життя. Це дозволяє усвідомити, що хоча людина, можливо, не найкраща, та вона можете бути кращою. Тоді захочеться вдосконалювати себе, проходячи онлайн-курси, розвиваючи нові навички, пробуючи щось нове і шукаючи можливості для створення чи поповнення свого резюме.

Допомагає досягати успіху і святкувати його

Мислення, спрямоване на розвиток, допомагає ставити перед собою більш реалістичні та досяжні цілі, що дає змогу крок за кроком досягати поставлених завдань. Ти зможеш визнавати кожну маленьку перемогу і святкувати своє зростання.

Таке бачення, має величезне значення для досягнення успіху в кар’єрі. Відмови, виклики та помилки трапляються з найкращими з нас, але те, як ти сприймаєш себе, впливає на те, як ти справляєшся з цими ситуаціями. Це також визначає, як ти вчишся і ставиш перед собою цілі, тому завжди важливо розвивати таке мислення, щоб рухатися вперед.

Якщо ти шукаєш де розпочати свою кар’єру — в нас для тебе є багато цікавих та крутих вакансій від різних компаній, дивись ось тут. Окрім цього на блозі та у наших соц. мережах ти знайдеш багато цікавої інформації, яка точно тобі знадобитися!

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email