День світла у ХПІ — приєднуйся!

День світла у ХПІ — приєднуйся!

Ми часто не звертаємо увагу на звичні для нас речі, без яких виконувати рутинні задачі буде складніше. Наприклад, світло — від нього залежить робота майже кожного. Тому НТУ «ХПІ» організовує захід, присвячений Дню світла. Усі подробиці далі!

Про що Міжнародний день світла?

Міжнародний день світла — це глобальна ініціатива, яка щорічно нагадує та визначає значення світла і ролі, яку воно відіграє в науці, культурі та мистецтві, освіті та розвитку, а також у таких різноманітних галузях, як медицина, комунікації та енергетика.

Відзначається цей день — 16 травня. Тема світла дозволяє багатьом різним сферам суспільства по всьому світу взяти участь у заходах, які демонструють, як наука, технології, мистецтво і культура можуть допомогти досягненню цілей ЮНЕСКО — освіти, рівності та миру.

Коли буде захід присвячений світлу в ХПІ?

Навчально-науковий інститут енергетики, електроніки та електромеханіки НТУ «ХПІ» запрошує школярів, батьків та всіх охочих на онлайн-захід, присвячений Дню світла.

Зустріч відбудеться 19 травня 2023 року, початок о 16:00 у Telegram.

У програмі — спілкування з експертами енергетичної галузі України. Учасники дізнаються:

  • як українські енергетики зберігають надійну роботу енергосистеми у військових умовах;
  • якою бачать експерти електроенергетичну систему України в майбутньому;
  • чому зараз важливо вступати на електроенергетичні спеціальності;
  • якими знаннями та навичками мають володіти випускники університету, щоб отримати роботу зі спеціальності та швидке кар’єрне зростання.

Спікерами зустрічі будуть:

  • Олексій Іванович Ганус — технічний директор АТ «Харківобленерго»,
  • Олексій Іванович Магда — член Національної Комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП),
  • Андрій Володимирович Холод — головний інженер у ТОВ «Миренергоком»,
  • Роман Сергійович Томашевський — директор Навчально-наукового інституту енергетики, електроніки та електромеханіки НТУ «ХПІ».

Організатори заходу нагадують нам про важливість світла та висловлюють подяку тим, завдяки кому в нас є світло: «Для України світло також стало символом надії та незламності. Завдяки силам оборони України та ефективній роботі енергетиків під час повномасштабного вторгнення українська енергетична система встояла та й далі працює».

Приєднуйся за посиланням — День світла в ХПІ.

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email