4 якості кандидата, які допоможуть запам’ятатися тім-ліду на співбесіді

Євгеній Гончаренко

Євгеній Гончаренко

Пише про освіту, соцмережі та технології
Формування команди — невід’ємна функція будь-якого керівника, завдання, яке неможливо делегувати. Дуже важливо, щоб кандидати відповідали не лише заявленим професійним вимогам, але й стали в майбутньому повноцінною частиною колективу, доповнювали його своїми сильними якостями, навичками та цінностями.
Євгеній Шамраєнко, старший радник ТСМ Group Ukraine

Я не підраховував точно, але впевнений, що провів понад 100 співбесід на посаду молодшого спеціаліста у нашій компанії. Тому можу виділити топ якостей, на які найбільше звертаю увагу під час інтерв’ю. Підкреслюю, мій список може значно відрізнятися від поглядів HR-менеджерів, адже я розглядаю кандидатів через призму майбутньої щоденної взаємодії з ними.

Якість №1. Чесність. Дуже важливо, щоб кандидати могли відверто розповісти про свої цілі та очікування, не вдаючи ідеальних людей. Кожен має бути щирим насамперед із собою, чесно заявляти, наприклад, про фінансові потреби, принципові вимоги до роботодавця. Образ кандидата, якого не цікавлять гроші, а лише саморозвиток, звичайно, може здаватися цікавим, але насправді викличе додаткові запитання.

Якість №2. Повага, яку кандидати виражають до свого потенційного роботодавця. Йдеться про те, чи вчасно вони приходять на співбесіду, у якому вигляді, як поводяться під час розмови та чи багато знають про компанію. Такі дрібнички демонструють ставлення людини до робочих завдань та дедлайнів.

Якість №3. Розуміння себе, своїх цінностей, сильних сторін та недоліків. Для керівників дійсно важливо розуміти, чи зможуть вони застосувати сильні сторони кандидата, та чи не стануть його недоліки/вади проблемою в майбутньому. Раджу всім перед співбесідою трохи заглибитися у самоаналіз та знайти відповіді на ці запитання.

Якість №4. Амбітність і впевненість у собі закривають мій топ, однак потребують додаткового пояснення на прикладах. Не проблема, якщо кандидати хвилюються під час зустрічі, це абсолютно нормально. Ба більше, це може означати, що для них важливо потрапити саме до нашої команди. Однак вони мають бути впевненими, що впораються з новими викликами та навантаженнями і готові постійно розвиватися та зростати в конкурентному середовищі.

Щодо амбітності, все дуже просто. Однією з ключових цінностей TCM Group Ukraine є відкрите партнерство, що означає розширення партнерського складу шляхом залучення поточних членів команди. Ми очікуємо від кандидатів бажання досягати вершин разом із нами, готовності пройти свій унікальний та, можливо, непростий кар’єрний шлях і в майбутньому приєднатися до кола співзасновників компанії.

Сподіваюся, мій топ допоможе вам краще зрозуміти керівників під час зустрічі та успішно пройти співбесіду в компанію вашої мрії!

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email

journalist1media@gmail.com

Запропонувати статтю