Найкращі освітні сайти, що допоможуть тобі прокачати скіли з будь-якої сфери - STUD-POINT

Найкращі освітні сайти, що допоможуть тобі прокачати скіли з будь-якої сфери

Усі професіонали завжди говорять про один секрет успіху. Вони постійно вчаться та удосконалюються. І сьогодні робити це дуже просто, адже на будь-яких платформах ти можеш знайти купу цікавих курсів та лекцій.

Але якщо ти час від часу розгублено переглядаєш тисячі сторінок з освітніми продуктами та думаєш чи варто витрачати на них гроші, тоді радимо тобі розпочати навчання з безкоштовних курсів. І не думай, що безкоштовно означає неякісно!

Ми зібрали для тебе найкращі освітні платформи, які пропонують тобі безкоштовно здобути тисячі навичок та корисних знань. Потрібне лише твоє бажання та жага до знань.

Prometheus

Prometheus – найбільша платформа онлайн-освіти в Україні. Команда платформи має неймовірну ціль. Вони хочуть зробити найкращу освіту доступною кожному. Саме тому на Prometheus ти зможеш знайти круті курси з найбільш популярних тем. Наприклад, з програмування, англійської, маркетингу, побудови онлайн-бізнесу, агрономії, дизайну та багато іншого.

WiseCow

WiseCow — це вільний відеолекторій доступний кожному. На сайті ти зможеш знайти 9 розділів: література, кіно, мистецтво, музика, журналістика, театр, історія, мода та соціум. Це саме те місце, де ти зможеш дізнатись багато цікавого про творчу сферу. Радимо також завітати в розділ “Міста”. Це карта соціальних ініціатив України та афіша подій. 

EdEra

EdEra — студія онлайн-освіти. Її команда створює онлайн-курси, спецпроекти, інтерактивні підручники та освітні блоги. Особливо цікавою платформа буде для тих, хто вивчає англійську мову, підприємництво та програмування. 

EduHub

Це соціальний інноваційний проєкт від освітньої агенції Київської міської державної адміністрації. Вони прагнуть надати можливість всім охочим безкоштовно отримати або покращити soft skills. Тут ти можеш знайти курси з продажів і комунікацій, управління людьми, екології, ораторського мистецтва та багато інших.

ВУМ

Це освітня ініціатива, яка поширює ідеї та сприяє розвитку громадянського суспільства в Україні. Курси на цій платформі допоможуть тобі розібратись з персональним сталим розвитком, підприємництвом, розумінням побудови та діяльністю відкритого суспільства і його формування в Україні. Також ти зможеш знайти матеріали з правової грамотності, проєктного менеджменту, креативного мислення, батьківства, фінансів та інших тематик.

Ми впевнені, що на цих сайтах ти точно знайдеш потрібну тобі інформацію. А коли ти вже зрозумієш яку сферу хочеш вивчати глибше, тоді приходь в STUD-POINT! Ми підберемо тобі найкращі курси з чудовими лекторами.

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email

journalist1media@gmail.com

Запропонувати статтю

PM & Leader School