Що варто встигнути одинадцятикласнику

По закінченню школи ви з однокласниками пороз’їжджаєтеся. Хтось поїде в інше місто, а хтось за кордон. Хтозна чи побачитеся ви ще раз, тому не гайте часу даремно. Наврядчи вам захочеться згадувати лише безкінечні підготовки до іспитів, заняття з репетитором, сидіння на онлайн-уроках. Ви згадуватимете емоції.

Тож переходимо до списку важливих справ для випускника школи.

Роби безліч фото та відео.

Це те, що будитиме спогади по максимуму. Щойно з’явилася можливість зустрітися вживу — лови моменти. Відзняті матеріали можна змонтувати разом, підлаштувавши під якийсь тренд або ж створити свій. Повір на слово: потім так цікаво переглядати такі кадри. Але уникай поведінки папараці, коли це не подобається твоїй моделі. Адже ризикуєш залишитися зі спалахом під очима замість цінних спогадів.

Запиши TikTok із улюбленим викладачем.

Ох, ці сучасні вчителі! Вони іноді краще школярів розуміються на трендах. Попроси про колабу улюбленого викладача. Це буде незабутній досвід і емоції. Ми з командою віримо, що тобі сподобається процес!

Опануй кілька кулінарних рецептів.

Так, ми серйозно. При всій повазі до тебе, але залити окропом мівіну — не вважається суперздібністю. Тобі потрібно добре харчуватися, коли ти отримуватимеш цінні знання. Твій мозок буде того вимагати. Розпочни із найпростіших. Коли ти побачиш прогрес, то, можливо, процес тебе затягне.

Влаштуй благодійний ярмарок.

Одночасно і добре діло зробите, і в ролі івентора себе спробуєте. Приготуй смаколики, напої, можливо, вироби, зроблені власноруч. Допомагати можна місцевому притулку для тварин, лікарні, іншій благодійній організації. Пам’ятай, що добро обов’язково тобі повернеться сторицею.

Збери всіх за настільною грою.

Прокачай скіли організатора. Є купа цікавих ігор, за проведення яких тобі будуть вдячні. Та й ти сам(-а) кайфанеш від процесу. Спробуй Карти конфлікту, Криміналіст, Бункер чи Alias. Ми переконані, що ви будете у захваті.

Сподіваємося, що хоча б одна ідея тебе зацікавила і ти обов’язково скористаєшся нашими порадами. А ми зі STUD-POINT бажаємо тобі незабутніх вражень у випускному класі. Будьмо на зв’язку!

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email