Спостерігати або діяти. Як благодійність змінює світ

В умовах сучасної України кожен має бути соціально-відповідальним для власної реалізації. Тому наше гасло таке: “Благодійність завжди буде актуальною”.

Мабуть, у більшості благодійність асоціюється з людяністю, чистотою, безкорисливістю. І вони праві. Турбуватися не тільки про себе і родину, а й про когось там, кого навіть не знаєш ー справа не з легких. Але говорити про це можна багато, тепер же варто діяти.

Ми почали свою роботу з 2008 року, а вже з 2011 реалізували благодійний аукціон “Бренд роботодавця”. Починаючи з таких давніх часів, наша команда зрозуміла як необхідно допомагати іншим. Більшість цієї колосальної роботи проводилась для підтримки та покращення життя дітей-сиріт з серйозними вадами здоров’я. 

Обирай стильний мерч – допомагай дітям

Але не дарма аукціон має назву “Бренд роботодавця”. Саме компанії відіграють основну роль в отриманні необхідних коштів від небайдужих людей. Як, запитаєте ви? Усе просто. 

Мерч компанії і є лотами аукціону. Найкращим у цьому всьому є саме те, про що ми говоримо цілий матеріал. Допомога. Виручені кошти з продажу продукції підуть на закупівлю необхідних матеріалів для Ніжинського дитячого будинку-інтернату. 

Аукціон уже триває з 17 грудня і до 16 січня. Він проходить на офіційній інстаграм-сторінці STUD-POINT. Якщо у вас є можливість допомогти дитячому будинку інакше: кошти, необхідні товари, облаштування меблями, можете це також зробити. Основна мета ー покращити життя дітей у будинку-інтернаті, а для цього необхідно працювати разом. Більшість лотів мають початкову ціну лише 50 гривень, але навіть вони можуть врятувати комусь життя. 

Благодійність ー  це не десь там, це про кожного з нас і для того, хто її потребує.

Авторка Перчун Анна

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на email
Email

Вкажіть платника