Genesis рекомендує: книги, курси та сайти для джуніор маркетологів

Усі маркетологи – від джунів до сеньйорів – постійно самовдосконалюють свої знання. Чому? Бо працюють в динамічній сфері, яка розвивається і змінюється 24/7. Разом з командою маркетологів продуктової ІТ-компанії Genesis ми підготували перелік ресурсів, які знадобляться кожному, хто стартує кар’єру в сфері маркетингу.

Книги

Джек Траут і Стів Рівкін «Диференціюйся або помри!». Ця книга навчить тебе правильно привертати увагу покупця і виокремлювати свій товар серед інших товарів однієї категорії. Автори пропонують кілька універсальних способів диференціації та наводять приклади успішних компаній, які досягли в цьому чималого успіху.

Ел Райс і Джек Траут «Маркетингові війни». Автори беруть за основу працю Карла фон Клаузевіца «Про війну» і адаптують її під, здавалося б, зовсім іншу сферу. Однак це не просто їхня вигадка чи вдала метафора, це тонко підмічена особливість функціонування маркетингу.
Залежно від розміру та статусу компанії експерти пропонують кілька маркетингових стратегій, зокрема, «удар з флангу» і «партизанську війну». Власні переконання Райс і Траут підкріплюють прикладами визначних маркетингових протистоянь: пивної війни, війни за колу, бургерної війни та комп’ютерної війни.

Нір Еяль «Hooked: How to Build Habit-Forming Products». У книзі йдеться про те, як завдяки вдосконаленню продукту зробити його незамінним. Автор спирається на результати багаторічних досліджень і практичний досвід і описує модель «гачка» – чотирьохетапного процесу, який успішні компанії застосовують для формування користувацьких звичок.

Філіп Котлер «Основи маркетингу». Стара як світ класика, яку треба знати кожному маркетологу. 

Курси

Introduction to Digital marketing. Дізнаєшся купу корисної інфи про брендинг, клієнтоорієнтованість та практичні стратегії виходу на ринок. 

Google Digital Marketing certificate. Курс з діджитал-маркетингу від Google про роботу з даними та аналітикою, бізнес-стратегію, контент маркетинг, email маркетинг, SEO та PPC.

Hubspot Certification (Digital marketing). Курс про те, як оптимізувати веб-сайт під пошукові системи та скласти рекламну стратегію, яка зможе донести повідомлення до цільової аудиторії.

Meta certification. Підбірка освітніх курсів для тих, хто хоче розібратися, як працювати з Facebook Ads. 

An Introduction to consumer neuroscience & neuromarketing. Курс про базові методи споживчої нейронауки та нейромаркетингу. Ти дізнаєшся, як працює мозок під час вибору товару чи послуги і зможеш використовувати ці знання під час формування маркетингової стратегії. 

Сайти

HubSpot. У блозі компанії є купа статей та інструкцій з основ маркетингу.

Buffer. Тут ти знайдеш базові статті та багато практичних кейсів.

Intercom. На сайті публікують гайди та статті про маркетинг. Також радимо почитати їх e-book. 

Хочеш отримати ще більше корисної інфи? Приєднуйся до безкоштовного 5-денного інтенсиву Marketing Intensive by Genesis & STUD-POINT. Кращі спеціалісти ІТ-компанії Genesis дадуть свої рекомендації та поділяться незамінними ресурсами для джунів за кожним з основних напрямів маркетингу в ІТ. Під час навчання ти зрозумієш, куди рухатися далі, що вивчати і як отримати джоб-оффер на позицію junior чи trainee-маркетолога.

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email

journalist1media@gmail.com

Запропонувати статтю