Як творчим людям не померти з голоду?

Як творчим людям не померти з голоду?

Художники, письменники та музиканти морочать собі голову, коли стає питання про те, ким і де працювати в майбутньому. Звісно, зараз в університетах вчать не лише прикладних професій. І кожному з них знайдеться своє містечко у ВНЗ. Художник з освітою може працювати дизайнером, письменник – копірайтером, а музикант – звукорежисером. Але як заробляти талантом? Як вижити творчій людині, якщо вона хоче створювати мистецтво? Як і де можна продавати картини? Як надрукувати першу книжку і зробити так, щоб мене читали? Де знайти слухачів на мою музику? Сьогодні розкриємо всі секрети!

Через несхвалення батьків або невпевненість у собі можна легко зректись свого істинного призначення. Але ми проти цього! Щиро впевнені, що на будь-яку роботу знайдеться та людина, яка буде виконувати її з задоволенням. Світ створений вже в балансі, а наша мета – лише знайти у ньому своє місце. Саме тому ми ділимось порадами про те, як монетизувати свій талант. Слідуй нашим рекомендаціям і все обов’язково вийде! 

Корисні знайомства

Ми часто нехтуємо цим, адже здається, що зв’язки більше нічого не вирішують. І справді, скоріш за все, зв’язки не вирішують нічого у тому сенсі, як це було раніше. Але це зовсім не привід нехтувати корисними знайомствами. І це можна робити навіть через соцмережі! 

Ти можеш колабитись з іншими митцями та створювати спільні проєкти. Але обов’язково не забудьте зробити це публічно. Так ви зможете обмінятись аудиторією, яка буде зацікавлена у вашій творчості. Співпраця з іншими допоможе вам розширити можливості та отримати нові перспективи. 

Соцмережі

Не всі митці люблять вести соцмережі, але це неабияк впливає на впізнаваність та формування бренду. Принаймні сьогодні. Соцмережі – це наше обличчя. І якщо ти прагнеш монетизації свого таланту, соцмережі – це мастхев! Ти можеш зробити Інстаграм або TikTok сторінку суто для поширення своєї творчості. Це допоможе не тільки тобі знайти свою аудиторію. В першу чергу пам’ятай, що цим ти допомагаєш людям, які цікавляться творчістю, знайти тебе. Можливо, саме такого як ти їм прямо зараз не вистачає! 

Особистий блог 

Поширювати свою творчість через особистість – це теж вихід. Зараз такий час, що людям дуже до вподоби лайф-стайл блоги. Знай, що приваблювати до своєї творчості можна не тільки через свій талант, але й через свою персоналію. 

Згадай, наприклад, як ми у школі вивчали Шевченка. Ми вивчали його біографію, досліджували події його життя і через призму цього сприймали його творчість. А в тебе зараз є можливість, якої не було у Шевченка – публічно рефлексувати у реальному часі. Аудиторії це точно буде цікаво!

Виставки, конкурси, творчі івенти

Не нехтуй старими-відомими способами піару. У світі досі проводять офлайн заходи, а також мистецькі вечірки. Якщо ти письменник – презентуй книжки, якщо художник – виставляйся в галереях, якщо музикант – грай на тусовках. Звісно, що частіше та систематичніше ти це робитимеш, тим краще. Впізнаваність та монетизація – це справа не одного дня. Це кропітка робота, якщо навіть вона не сприймається як робота у класичному розумінні. 

Молодим митцям та мисткиням дуже важливо пам’ятати про їхню цінність. Тому не забувай, що твоя творчість неодмінно комусь потрібна. Якщо поки нічого не виходить – не засмучуйся! Просто продовжуй робити свою справу якісно й успіх тебе обов’язково дожене. 

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email