Яка робота найбільше підходить студенту. 5 професій, з яких можна почати кар’єру

Пошук роботи для студентів  – одна  з найактуальніших тем уже багато років. Проте й досі багато людей вважають, що студенти можуть працювати лише офіціантами у ресторанах або касирами. Саме тому можна побачити купу таких оголошень на різних ресурсах.  Це теж непоганий варіант для першої роботи. Проте ми пропонуємо тобі перелік перспективних професій та сфер, де можна почати свою кар’єру навіть під час навчання в університеті. Обирай, що тобі подобається найбільше та роби перші кроки до роботи мрії!

Перспективні професії для студентів:

Копірайтер 

Ця популярна сфера під силу людям, які люблять писати корисні тексти й прагнуть реалізовувати свій творчий потенціал. Окрім того, це хороший варіант, якщо тебе цікавить саме віддалена робота для студентів. У копірайтингу існує кілька напрямів, найпопулярніші з них:

  • SEO-копірайтинг

Тут копірайтери займаються написанням матеріалів з метою просування сайту в пошукових системах. Робота у цій сфері може стати чудовим стартом кар’єри в digital-маркетингу. Проте ця сфера має багато хитрощів, тому потрібно вивчити основи написання SEO- текстів. Це можна зробити за допомогою онлайн-курсів. 

  • LSI-копірайтинг

Його часто плутають з SEO-копірайтингом, адже обидва види націлені на просування текстів. Проте вони мають низку чітких відмінностей. По-перше, LSI не націлене на використання ключових слів. По-друге, тут більше уваги приділяється змістовій унікальності тексту та його корисності для цільової аудиторії.

  • Іміджевий та рекламний копірайтинг

Ці види копірайтингу є елементами брендингу та рекламних кампаній різних товарів, послуг чи організацій. Вони націлені на створення позитивного  іміджу, просування продуктів або закріплення торговельної марки на ринку.

  • Інформаційний копірайтинг

З цього можуть почати новачки, яким під силу створювати огляди, писати аналітику, описи товарів або інформаційні статті на різноманітні теми. Єдина вимога – вміти швидко шукати потрібну інформацію та орієнтуватися у різних предметних областях.

HR-менеджер

Яка робота найбільше підходить активним студентам? Однозначно це робота з людьми! Сьогодні великої популярності набирає професія HR-менеджера. Цей спеціаліст турбується про комфорт співробітників, проводить набори на різні вакансії та мотивує персонал. Тут потрібно мати багато ресурсу, адже постійне спілкування з людьми часто виснажує. Але якщо тобі подобається постійно взаємодіяти з різними цікавими особистостям та вводити інновації – ця сфера створена для тебе! 

Окрім того, хороший HR-менеджер володіє такими навичками, як:

  • тайм-менеджмент 
  • активне слухання
  • навички командної роботи 
  • ефективна комунікація 
  • аналітичні здібності

IT-спеціаліст

Одна зі сфер, де студент може працювати  – це IT. Сьогодні багато компаній шукають вмотивованих джунів, які хочуть почати свою кар’єру у цій сфері. Саме тому вони готові навчати та розвивати тебе, варто лише мати базові навички. Але не слід одразу розраховувати на велику заробітну плату. Радимо спочатку працювати на досвід та практичні кейси. Для цього ідеально підходять різноманітні програми стажування та менторство.

Проджект-мененджер

З проєктами сьогодні працюють всюди: від IT сфери до державного сектора. Саме тому великої популярності набуває професія проджект-мененджера, яка ідеально підійде креативним та активним студентам. Якщо ти хочеш реалізовувати свої ідеї та вмієш працювати з командою, то тобі точно варто зацікавитись цією сферою. 

Але для початку варто подумати, у якому напрямі ти хочеш розвиватися. Можливо, тебе цікавить соціальна сфера і тобі варто влаштуватись у волонтерську організацію або ти хочеш створювати круті заходи? Тут точно є, де розігнатися!

Фінансист/аудитор

Так, кар’єрний шлях у сфері фінансів розпочати зовсім непросто. Але це чудовий варіант для студентів, як здобувають економічну освіту. Професійним аудитором під час навчання стати важко, але ти можеш запропонувати свої послуги маленьким компаніям, які лише починають розвиватися. 

Або ти також можеш почати стажування у фінансовому відділі різних організацій, де досвідченні працівники навчать тебе основам цієї професії. Таким чином, ти здобудеш велику кількість практичних навичок та з кожним роком зможеш ставати все потрібнішим спеціалістом.

Де здобути актуальні знання та знайти вакансії роботи для студентів?

Якщо ти прагнеш розвивати свою кар’єру в цих сферах, але розумієш, що тобі не вистачає певних знань чи навичок, то радимо тобі звернути увагу на різноманітні відеокурси. Сьогодні є багато платформ, які пропонують такі послуги, але обов’язково зверни увагу на онлайн-курси від STUD-POINT. 

Адже тільки у нас за доступну ціну ти отримаєш не лише якісну теоретичну базу, а й зможеш поспілкуватися зі справжніми професіоналами та здобудеш практичні навички. Окрім того, багато наших студентів одразу після закінчення курсу влаштовуються на стажування або ж отримують оффер! 

А все тому, що компанії, представники яких будуть навчати тебе, зацікавлені у працевлаштуванні молоді. Вони готові вкладати у тебе сили та енергію, аби навчити тебе усім хитрощів обраної професії та виростити з тебе справжнього професіонала своєї справи.

Тому не варто зволікати! Реєструйся на наші курси, здобувай актуальні знання й навички та починай свою кар’єру у найперспективнішій сфері уже сьогодні.

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email

journalist1media@gmail.com

Запропонувати статтю