6 цікавих фактів із дослідження STUD-POINT про ринок праці в Україні - STUD-POINT

6 цікавих фактів із дослідження STUD-POINT про ринок праці в Україні

Перед війною команда STUD-POINT провела щорічне дослідження ринку праці в Україні. Ми опитали школярів, студентів та випускників аби з’ясувати, що змінилося за рік. У цьому матеріалі зібрані найцікавіші факти, які точно варті уваги кожного, хто працює з молоддю.

Більшість молоді починає працювати ще в школі

60% респондентів шукали свою першу роботу під час навчання в школі або на першому курсі університету. 3% шукають роботу на магістратурі і лише 1% – після випуску з університету.

21% студентів шукали свою першу роботу ще до того, як їм виповнилося 16 років, 24% – у своє 18-річчя. Лише 1% людей шукали роботу після 23 років.

34% респондентів отримали перший досвід роботи ще у школі. 26% – на першому курсі університету.

Вік, університет та відсутність досвіду – головні бар’єри при пошуку роботи

Для школярів таким бар’єром є вік – роботодавці неохоче співпрацюють із людьми, яким ще немає 18. Цю проблему вказали 60% респондентів, які навчаються у школі.

Для студентів головною перешкодою є навчання. На це вказали 40% з них. Тут є три причини. По-перше, для багатьох навчання – основний пріоритет. По-друге, не завжди є можливість поєднувати роботу й університет. По-третє, багатьом студентам не завадили б кілька зайвих годин в добі, щоб навчатися і працювати одночасно.

Випускники університетів скаржаться на відсутність досвіду. У свій час вони віддавали перевагу навчанню, але після його завершення влаштуватися на роботу з нуля дуже важко. Про це сказали 58% респондентів.

Імідж, статус та можливість кар’єрного розвитку – головні критерії «ідеального роботодавця»

40% студентів та 54% випускників мають перелік компаній, у яких хочуть працювати. Тобто, половина респондентів, які шукають роботу уже мають своє бачення «ідеального роботодавця».

Його головними факторами є:

  1. Імідж та цінності компанії (33%). Для молодих спеціалістів важливо, щоб компанія розділяла їхні погляди.
  2. Статус роботодавця (29%). Більш привабливими для респондентів є компанії «з ім’ям».
  3. Можливість кар’єрного розвитку (26%). Молодим спеціалістам нецікаво працювати без подальших перспектив. Під ними вони розуміють як особистий розвиток, як працівника, так і розвиток компанії.
  4. Можливості для навчання (24%).Респонденти хочуть бачити курси, менторство і та інше.
  5. Рівень заробітної плати (18%). Не є головним критерієм вибору і посідає лише 5-те місце головних факторів ідеального роботодавця.

Нечіткі обов’язки, рівень зарплати та інформація про компанію – те, чого не вистачає в описі вакансій

  • Недостатньо чітке та прозоре формулювання вимог до кандидата та його обов’язків. На це вказали 30% респондентів. Перш за все, молоді люди хочуть розуміти, чи підходять вони за віком, наскільки суттєвим бар’єром може бути незакінчена вища освіта та відсутність досвіду, а також які обов’язки вони будуть виконувати.
  • Рівень заробітної плати. Цим незадоволені 24%. Респонденти хочуть розуміти «зарплатну виделку» ще до подачі резюме, аби не марнувати час. До того ж, чим старший кандидат, тим важливішим є цей критерій.
  • Інформація про компанію. Її хочуть бачити 20% кандидатів. Для них важливо знати історію роботодавця, його цінності і цілі, імідж, численність та склад штату. Таке прагнення вказує на те, що молодь цінує свій час і не хоче витрачати його на нерелевантну роботу.

Часткова зайнятість та вільний графік роботи – у пріоритеті

93% респондентів незалежно від того, навчаються вони чи ні, вважають нормальним поєднання навчання та роботи. При цьому школяр та студенти віддають перевагу частковій зайнятості та вільному графіку роботи.

Оптимальна тривалість робочого дня за побажаннями школярів складає 4,6 годин на день. Студенти готові працювати більше – в середньому 5,4 години на день. Натомість, випускники університетів віддають перевагу повному робочому дню (65%). Цей фактор для них є менш критичним ніж для тих, хто навчається.

Молодь хоче проходити оплачуване стажування або мати 10 000 грн на місяць

Школярі в середньому хочуть заробляти 8 000 грн на місяць. Очікування студентів варіюються від 10 000 грн (без досвіду) до 12 000 грн (з досвідом). Випускники без досвіду хочуть мати 13 000 грн на місяць, а з дипломом і досвідом – 20 000 грн.

Якщо говорити про оплату стажування, то 84% респондентів вважають, що воно повинно бути хоча б мінімально оплачуване. На безкоштовне стажування погоджуються 21% школярів та 22% молоді без досвіду роботи. Випускники чи студенти із досвідом роботи готові проходити лише добре оплачуване стажування (42% та 35% відповідно).

Читайте також:

Ринок праці в умовах війни: загальні тенденції і перспективи для студентів

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email