HRна кухня

В HR Наталія прийшла без жодного попереднього досвіду, відразу після навчання в університеті. А далі справа випадку: випадково побачила вакансію, відправила резюме без жодних сподівань і так само випадково отримала запрошення на співбесіду і за кілька днів запропонували роботу на часткову зайнятість. 

Сьогодні, Наталія Онищук є експерткою з оцінки персоналу. Напевно, у тебе виникло питання про обов’язки такого експерта, то ми відразу розповідаємо. На такій посаді ключовими обов’язками є: 

▪️ тестування і опрацювання тестів працівників та кандидатів компанії, 

▪️ розробка інструментів оцінки для учасників програми кадрового резерву «Кар’єрний ліфт», 

▪️ проведення оцінки методами, що передбачені процедурами компанії, 

▪️ аналітика,

▪️ комунікація з партнерами відділу. 

Пам’ятайте про ріст! А в компанії ОККО завжди є спейс для твого розвитку та опанування нових навичок . Наприклад, півроку тому Наталія почала займатися  рекрутингом, тобто підбором працівників на офісні посади. Уже за кілька місяців вдалося успішно знайти більше 10-ти нових співробітників в різних напрямках. “Так, ця робота не є легкою, потребує багато зусиль і часу, але коли зустрічаєш в офісі колегу, до працевлаштування якого маєш пряме відношення, то розумієш, що вся праця і старання були не дарма!”, – зазначає експертка.

Дуже важливо знайти саме свою компанію, адже будь-яка компанія – це люди, які можуть не просто бути твоїми колегами, а й стати найкращими друзями, або навіть сім’єю.

А хто ще не приєднався до великої і дружньої команди ОККО – «welcome»! Вони завжди відкриті до нових потенційних співробітників.

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email