Благодійний аукціон «Разом до Перемоги» від robota.ua: донать на ЗСУ і вигравай призи - STUD-POINT

Благодійний аукціон «Разом до Перемоги» від robota.ua: донать на ЗСУ і вигравай призи

Українці вже показали всьому світові свою згуртованість та командну роботу цілої країни, однак допомога завжди потрібна й важлива. Саме тому robota.ua запускає благодійний аукціон «Разом до Перемоги». 

Протягом двох тижнів компанія спільно з Фондом Сергія Притули збирає внески від усіх охочих зробити добру справу. Серед учасників аукціону розіграють 30 переможних лотів від robota.ua та партнерів: 

  • фірмові панами від переможців Євробачення-2022 – гурту Kalush;
  • робочі гаджети від національного маркетплейса АЛЛО;
  • щоденники вдячності від експертки зі щастя Алли Клименко;
  • першу україномовну книгу про HR від Lviv HR Solutions;
  • функціональний мерч та сервіс для роботодавців від robota.ua.

Як взяти участь? 

За кожні 300 гривень донату учасник отримує один запис в таблиці, з якої випадковим чином визначать переможців. Більше донатів – більше шансів отримати переможний лот. І, звичайно, більше крутого обладнання для ЗСУ.

Учасник, який зробить найбільший внесок, отримає гран-прі від robota.ua – безлімітне розміщення вакансій до кінця 2022 року.  

Взяти участь в аукціоні може будь-хто: HR-спеціаліст, рекрутер, офіс-менеджер, продавець, пошукач або навіть ціла компанія! 

Розіграш лотів відбудеться 23 червня о 18:20, під час HR Camp 2022 – безкоштовної онлайн-конференції для HR та роботодавців. 

Як донатити? 

Задонатити можна трьома способами: 

  • на банку (для фізичних осіб);
  • через QR-код, розміщений на віжуалі нижче (для фізичних осіб);
  • на розрахунковий рахунок (для фізичних та юридичних осіб): UA983220010000026004490000967.

Благодійний аукціон «Разом до Перемоги» від robota.ua: донать на ЗСУ і вигравай призи

Учасники обов’язково мають вказувати свої контактні дані, щоб команда robota.ua могли зв’язатися з переможцями розіграшу. За їх відсутності ініціатори аукціону не зможемо ідентифікувати переможців, і виграш автоматично перейде до наступного учасника зі списку. 

Згідно з чинним законодавством України, пожертвування під час проведення благодійного аукціону на «HR Camp 2022» здійснюється фізичними та/або юридичними особами на розрахунковий рахунок Благодійної Організації «Благодійний фонд Сергія Притули» (Код ЄДРПОУ 43720363) на підставі усного договору пожертви. Фонд спрямовує кошти на допомогу армії та гуманітарні цілі.

  • У розіграші переможних лотів беруть участь донати у розмірі 300 гривень і більше. Кількість донатів від одного учасника необмежена. 

Кожен донат допомагає нашим військовим звільняти Україну від руснявої навали! Долучайтесь самі, залучайте своїх колег, роботодавців, партнерів та читачів. Об’єднуємось та наближаємо Перемогу разом

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email