Чому працювати на ОККО завжди гарна ідея: досвід співробітників та поради для пошуку роботи

Чому працювати на ОККО завжди гарна ідея - Фото 1

Одна з таких можливостей для студентів – робота на ОККО. Адже компанія відкрита до співпраці з молоддю, готова навчати та розвивати, а колеги, щиро діляться досвідом. Є мільйони причин, чому працювати на ОККО – гарна ідея. Ми розкажемо про найвагоміші.

Чому працювати на ОККО завжди гарна ідея - Фото 2
Віталій Маланкевич, молодший економіст

Тут все надійно

Я думаю, ОККО надає своїм працівникам різні перспективи та можливості для розвитку та кар’єрного зростання. Зокрема, це: розвиток кар’єри в межах компанії (можливості займати вищі посади чи попрацювати в інших відділах); стимулювання навчання працівників (семінари, часткова оплата навчальних курсів). Також веселий сильний колектив, який підтримує в складних ситуаціях і допомагає при вирішенні необхідних питань.

Працювати й розвиватися в компанії мене мотивують: чудовий колектив, перспективи розкрити свій потенціал, командна робота, здобуття досвіду, стажу, ну, і футбол щосереди.

Тут вірять у людей

Чому працювати на ОККО завжди гарна ідея - Фото 3
Ольга Калник, фахівець з навчання

Минуло два місяці, відколи я почала свій кар’єрний шлях в компанії ОККО. За цей короткий час завдяки чудовій команді, дружній атмосфері та мегаталановитій наставниці мій період адаптації відбувся вже в перший тиждень.

Я працюю на посаді фахівця з навчання та адаптації, маю можливість самовдосконалюватися, а також допомагати колегам пізнавати й розвивати себе. Я задоволена тому, що в цій компанії (робочій родині) реалізовується одна із важливих моїх цінностей — це допомога, корисність. У майбутньому хочу спробувати себе в ролі тренера, щоб ділитися своїм досвідом, заряджати людей позитивом та допомагати їм знаходити правильний шлях для досягнення цілей.

Завдяки ОККО я стаю досвідченішою, вмотивованішою та щасливою, адже маю змогу робити те, що подобається. Дякую за таку можливість!

Тут можна досягати більшого

Чому працювати на ОККО завжди гарна ідея - Фото 4
Алла Романюк,
старший експерт з підбору

У компанію ОККО я прийшла на позицію експерта з підбору персоналу на ресторанний напрямок. Якраз  був період масового прийому персоналу на лінійні позиції у нашу мережу закладів харчування: створення профілю кандидатів, розміщення вакансій на усіх ресурсах, проведення телефонних інтерв’ю, скерування на співбесіду.

Згодом, я займалася підбором персоналу керівного складу ресторанів, а зараз підбираю кандидатів на офісні вакансії та закриваю топові позиції в ОККО.

Наразі я обіймаю посаду старшого експерта з підбору. А це – створення плану пошуку кандидата, побудова комунікації із замовником, створення профілю кандидата, розміщення вакансій, аналіз активних каналів та резюме кандидатів, проведення телефонного скринінгу. Після комплексної співбесіди, визначення вузьких місць та переваг кандидата, участі у проведенні оцінювальних заходів, формую job offer. Ще, обов’язково, надаю зворотний зв’язок кожному кандидатові. А також я є наставником для колег, що приходять у нашу команду.

Кожного дня я розвиваю свої особистісні та професійні навички, щоб бути в ритмі компанії, досягати більших результатів, «допомагати знаходити роботу мрії». Я надихаюсь успіхами моїх колег, нашими амбітними планами та складними задачами.

Тут важлива робота кожного

Чому працювати на ОККО завжди гарна ідея - Фото 5
Ярослав Остапчук, 
аналітик з питань заробітної плати

Мені імпонує філософія компанії, її відкритість, підхід до різного роду ініціатив, ставлення до персоналу і споживача. Ще один критерій простий, але важливий — компанія дає можливості для розвитку. Це з упевненістю можу сказати з власного досвіду.

Для розвитку і зростання в компанії потрібен комплекс чинників — це і розуміння того, що твоя робота важлива, це і вдалий підхід керівника, колектив, ну, і звичайно оцінка твоєї праці, як нематеріальна, так і грошова.

На мою думку, працівник на ранніх етапах своєї кар’єри може бути спеціалістом у вузькому спектрі обов’язків, і цього не варто боятися. Так він швидше розвивається і так приносить більшу користь компанії в цілому, поступово  розширюючи свої обов’язки. Також не варто недооцінювати своєї праці, «зробленої з душею». Якщо компанії вдається надалі функціонувати, більше того, розвиватися — це ознака того, що кожен працівник робить свій внесок, навіть якщо його не завжди можна виміряти.

Тут завжди тепла атмосфера

Чому працювати на ОККО завжди гарна ідея - Фото 6
Любов Шинкарьова, 
старший фахівець з розвитку бренду роботодавця

Моя історія знайомства з ОККО почалася з соціальних мереж. Я читала експертні статті та історії розвитку співробітників, раділа, що ОККО проявляє себе як соціально відповідальний бізнес та запускає ініціативи для підтримки, як країни, так і своїх працівників, захоплювалася фото, де команда плела дідухи чи організовувала Доброярмарок.

Але завжди цікаво, а як же насправді, поза соціальною мережею? Що ж, реальність перевищила мої очікування. Як так сталося?

  • Професійна робота рекрутерів: мій рекрутер Світлана вчасно інформувала про всі подальші кроки, а у спілкуванні відчувався щирий інтерес, відкритість, взаємоповага.
  • Колектив: коли я тільки зайшла в офіс, мене одразу з порогу зустріли з посмішкою. Колеги завжди готові прийти на допомогу та зорієнтувати у всіх питаннях.
  • Онбординг: я вдячна своїй наставниці за регулярні one-to-one, створений адаптаційний чек-лист, де я чітко розумію, які задачі маю виконувати та що від мене очікують, а ще відкритість досвіду та цінні поради.
  • Навчання: я отримала доступ до великої кількості навчальних матеріалів та можу більш детально зануритись у сферу й отримувати нові знання.

Розповідати про роботу в ОККО можна довго, але краще надіслати резюме та відчути атмосферу підтримки не зі слів, а безпосередньо на ділі.

Поради від HR команди

А тепер, як і обіцяли, ділимося порадами від людей, які точно знають, які кроки треба зробити на шляху до роботи мрії!

Чому працювати на ОККО завжди гарна ідея - Фото 7
Олена Станкевич, 
керівниця відділу підбору та оцінки персоналу

Відвідуй ярмарки вакансій. Впливові та рейтингові ВНЗ країни проводять ярмарки вакансій, під час яких  компанії мають змогу прийти в навчальний заклад, презентувати себе та свої вакансії. А студенти можуть дізнатись більше про різні галузі, компанії, поспілкуватися з реальними працівниками.

Стажування — це твоя можливість пізнати «кухню» роботодавця зсередини. Великі компанії час від часу організовують цікаві програми стажування для студентів. У таких програмах ви можете здобувати досвід, навички, можливість подальшого працевлаштування, роботу з сильними наставниками.

Соціальні мережі. Найбільш активний та сучасний метод для пошуку роботи студентам. Інстаграм, Телеграм, ФБ — містять окремі групи для пошуку роботи, де багато актуальних пропозицій, а також є окремі брендовані сторінки роботодавців, що публікують інформацію про нові робочі місця та команду.

Корпоративні сайти. Якщо ти мрієш потрапити в конкретну компанію, варто слідкувати за їх корпоративним сайтом. Окрім того, ще зможеш дізнатися більше про цінності та новинки компанії. Також там роботодавці публікують актуальні цікаві вакансії, одну з яких зможеш отримати ти.

Підробіток. Більшість студентів підробляють на різних виконавчих посадах, наприклад, офіціант, кухар, заправник, няня і т.д. І це мегакруто! Адже, по-перше — це знову ж таки досвід: спілкування з різними категоріями людей, організації свого часу, самостійності в ухваленні рішень. По-друге — це змога зробити кар’єру. Наприклад, ОККО вирощує своїх менеджерів та керівників з лінійних посад. Тому не відкидай цей варіант.

Коли цікава можливість прямо перед тобою, то не барися та:

Чому працювати на ОККО завжди гарна ідея - Фото 8
Ольга Безпалюк, 
HR business partner ОККО
  1. Уважно досліди вакансію.
  2. Проаналізуй, що з описаного знаєш, умієш, а що треба розвивати.
  3. Поцікався навчаннями, тренінгами, спікерами, людьми, які можуть допомогти розвинути те, чого тобі не вистачає. Знайди можливість поспілкуватися з працівниками інших компаній, які працюють на аналогічних посадах.
  4. Далі правдиво звертай увагу в резюме на свої сильні сторони, які важливі для вакансії.
  5. Разом з резюме відправ кілька мотиваційних речень, чому ти маєш отримати цей шанс.
  6. Якщо отримав/ла запрошення на співбесіду, підготуй план розвитку того, що не вистачає, покажи, що ти в «темі» і готовий/а розвиватися та шукати рішення.

Коли отримаєш бажану вакансію з певним кредитом довіри, дотримуйся  свого плану розвитку, придивляйся до людей в компанії, хто може тобі допомогти, поділитися досвідом.

Вір у себе, використовуй можливості й робота мрії буде твоєю!

А щоб бути в курсі всіх актуальних вакансій та можливостей для студентів і випускників, приєднуйся до спільноти ОККО в телеграмі О! Кар’єра.

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email