Genesis проведе безкоштовний інтенсив для маркетологів-початківців

У червні Genesis разом із платформою STUD-POINT запускають двотижневий онлайн-інтенсив для майбутніх маркетологів. Програма безкоштовна і складатиметься з чотирьох блоків: лекцій від провідних маркетологів Genesis, тесту за матеріалами лекцій, практичного кейса для застосування набутих знань та онлайн-випускного.

Навчання стане в пригоді і для тих, хто лише почав цікавитись сферою, і для практиків, які хочуть дізнатись більше про маркетинг в ІТ. На лекціях фахівці Genesis розкажуть детальніше про специфіку таких напрямів маркетингу: Performance, Email&Push, SEO, Brand та Creative Marketing.

Серед лекторів програми фахівці з Boosters, GMEM, AMO, Holy Water, Impulse та PR команди з екосистеми Genesis.

Усі учасники матимуть доступ до закритого ком’юніті маркетологів проєкту, у якому фахівці ділитимуться корисними матеріалами: чеклістами, словником маркетолога та розбором маркетингових метрик.

Після основного блоку лекцій слухачі складатимуть тест, за результатами якого буде визначено 50 найкращих учасників, що отримають практичний кейс для відпрацювання навичок у командах. А вже після захисту практичних робіт відбудеться онлайн-випускний – подія, під час якої учасники зможуть більше поспілкуватися з лекторами та дізнатися про актуальні кар’єрні можливості в Genesis.

За результатами участі в інтенсиві 5 найкращих учасників отримають подарунок – індивідуальну кар’єрну консультацію зі senior-маркетологом Genesis. Команда, яка найкраще вирішить кейсове завдання, отримає CV-консультацію від Talent Acquisition Specialist з Genesis.

Старт інтенсиву – 6 червня.

Зареєструватися та дізнатись більше деталей можна на сайті Marketing Intensive by Genesis & STUD-POINT.

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email

journalist1media@gmail.com

Запропонувати статтю