Можливо, саме час відправити резюме до Cpamatica?

Напрямки діяльності компанії

Компанія працює у трьох основних напрямках: медіабаїнг (performance marketing), партнерська мережа (affiliate marketing) та створення власних продуктів (product marketing).

Має понад 8 років взаємодії з такими інструментами: SEO, PPC, Google Ads, Meta Ads, Email, Affiliate marketing. Місія Cpamatica – допомогти компаніям залучати десятки тисяч клієнтів через партнерську мережу, соціальні мережі та пошуковий маркетинг.

Перед відправкою CV в компанію, ознайомся з її історією та діяльністю

Сформульовані цінності компанії допомагають наймати однодумців до команди. Основні цінності відіграють важливу роль у пошуку та залученні талановитих фахівців. 

Цінності Cpamatica і як вони проявляються у роботі:

Never-ending growth 

Це саме те, що робить компанію надзвичайно успішним бізнесом в performance маркетингу, оскільки у всьому є постійний ріст та розвиток.

Openness to ideas, challenges, and people

Цінність, що свідчить про абсолютну відкритість з партнерами та співробітниками.

У Cpamatica проходить щоквартальний івент, на якому керівники відділів та CEO презентують результати роботи. У тому числі фінансові показники, які є абсолютно відкритими для кожного співробітника компанії. Тобто, кожен знає свій внесок у загальний результат.

Entrepreneurship mindset

Дух підприємництва та зростання компанія плекає у кожного співробітника. Сайт або продукт, за який відповідає людина, це як особистий бізнес, який співробітник може розвивати й на ньому заробляти.

Smart play at work, hard play at party

Команда разом сумлінно працює, а після старанно відпочиває. До війни в компанії були найгучніші вечірки. Зараз Cpamatica фокусується на соціальних та благодійних ініціативах.  

Result-driven, ownership focused 

В Cpamatica працюють на результат, а не на процес. Тож на цьому етапі ти вже можеш зрозуміти, чи є match між цінностями Cpamatica та твоїми особистими. 

Адже збіг цінностей — це, в першу чергу, індикатор, що кандидат і компанія дивляться в одному напрямку, їм важливі ті самі речі. Тільки у такому випадку можливо побудувати довгострокові відносини.

Як в Cpamatica розуміють, що кандидат поділяє цінності та може стати членом команди

Кожен кандидат проходить 4 етапи рекрутингу. На останньому етапі, бар-рейзингу, запрошений колега з іншого департаменту, що є нейтральною стороною. валідує тестове завдання, перевіряє soft skills, і головне, з’ясовує відповідність цінностям Cpamatica.

Разом з кандидатом моделюються різні робочі й не лише, ситуації. Згідно з його відповідей, як би він поводився, можна оцінити, збігаються цінності чи ні.

Відкритість компанії до студентів

Cpamatica — junior friendly компанія, відкрита до спеціалістів будь-якого рівня. 80% хедів в Cpamatica виросли з джунових позицій.

Стажування не проводяться у компанії, натомість ти часто знайдеш відкриті позиції trainee та junior, які є повноцінно оплачуваними. Ти працюватимеш на рівні з усією командою, будеш залученим(-ою) в реальні проєкти. 

Мотивація маркетологів в компанії складається з двох частин: конкурентна ставка + % від розвитку проєкту, яким займається спеціаліст. Сума може втричі перевищувати пропозиції інших компаній на ринку.

Cpamatica завжди в пошуку талантів, що неабияк приваблює молодь. 

Який кар‘єрний ріст можливий у компанії

У компанії існує система грейдів: Trainee, Junior, Middle, Senior, Team Lead та Head напрямку.

HR People Partner формує вектор розвитку співробітника кожної позиції, що відразу дозволяє зрозуміти, які скіли потрібно прокачати, щоб підвищити свій професіоналізм і вийти на вищу позицію.

Є кілька варіантів:

1. Ріст до Senior позиції в наявному напрямку.

2. Розвиток до позиції Team Lead власного напрямку/ніші.

3. Світчинг в інший департамент, та побудова кар’єри в новому, цікавому, напрямку.

Зростання  співробітника визначатимуть його результати та рівень відповідальності, який він готовий брати на себе.

Чи можна потрапити до команди Cpamatica, не навчаючись на спеціальностях, пов’язаних з маркетингом?

Напевно, найчастіше питання від студентів, яким дійсно відгукуються цінності та ідеологія компанії, і вони хочуть отримати оффер. Більшість зупиняє думка, що їх знання будуть не релевантними. У Cpamatica розглядають не лише профільний бекграунд кандидата, а загалом усю його діяльність в минулому. Особливо це стосується джунових позицій. Якщо кандидат брав участь у різних pet-проєктах, був активним в університеті, допомагав запускати бізнеси друзям, цей досвід враховується, адже він може транслювати важливі soft скіли, наприклад підприємницьке мислення.

На маркетингові позиції компанії цікаві студенти економісти, аналітики, IT чи математики. А також, кандидати, які вже мають досвід в компаніях Великої четвірки, банках, FMCG та хочуть свічнутися.

Що для Cpamatica важливіше: hard чи soft skills.

Якщо мова йде про Middle+ позиції, в Cpamatica однаково приділяють увагу як soft, так і hard скілам.

Якщо це Trainee/Junior позиції, то в першу чергу звертають увагу на soft skills та відповідність кандидата цінностям компанії.

Cpamatica зацікавлена розвивати своїх співробітників всередині компанії, регулярно витрачає ресурси на це, а також в команді працюють ТОПи сфери, які охоче діляться своїм досвідом з новачками.

Потрапити до Cpamatica можна вже зараз!

Компанія запускає безкоштовний освітній онлайн-проєкт Cpamatica Growth Space, де ти зможеш покращити свої знання з онлайн-маркетингу. А найкращі стануть частиною команди Cpamatica! 

4 тижні зростання, навчання й нетворкінгу. На Cpamatica Growth Space ти дізнаєшся більше про маркетинг аналітику, Meta Ads, Google Ads, SEO, Affiliate, Product. Якщо більшість пунктів далі про тебе, приєднуйтеся до Cpamatica Growth Space прямо зараз:

  • маєш 6-8 місяців досвіду в маркетингу  й легко здійснюєш складні обчислення навіть без калькулятора
  • вільно володієш українською та знаєш англійську на рівні Upper-Intermediate
  • не зупиняєшся на досягнутому та береш на себе відповідальність 
  • хочеш створити кар’єру у  SEO, FB, Google Ads, Affiliate або у Product Marketing.
  • АБО хочеш перейти сюди з економіки, аналітики, IT чи математики 
  • АБО ти топовий професіонал, який може похизуватись крутими кар‘єрними досягненнями в Великій четвірці, Банках, FMCG і хочеш нарешті свічнутись

Слідкуй за Cpamatica в Instagram та дізнавайся більше про компанію та кар’єрні можливості.

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email