Як robota.ua відновлює український ринок праці: кейс - STUD-POINT

Як robota.ua відновлює український ринок праці: кейс

Початок повномасштабної війни в Україні за лічені дні змінив стан справ на українському ринку праці. Деякі компанії почали відкривати офіси за кордоном або на заході України, деякі взагалі призупинили свою діяльність. Люди втрачали робочі місця, евакуйовувались в інші регіони й країни. Нових вакансій на джоб-порталах у перші дні після вторгнення Росії взагалі не було. Лише за кілька тижнів усі зрозуміли, перемагати треба не лише на полі бою, а й на усіх інших фронтах повсякдення.

Cеред команд, які одразу шукали рішення і не ставили на паузу робочі процеси, перша онлайн-платформа з пошуку роботи в Україні robota.ua. Тут попіклувалися і про роботодавців, і про пошукачів, щоб якомога швидше відновити ринок і стабілізувати економіку.

Можливості для роботодавців

Зараз robota.ua безкоштовно і в необмеженій кількості розміщує волонтерські вакансії, які стосуються допомозі армії та роботи медичних фахівців у гарячих точках. Щоб опублікувати пропозицію, треба заповнити форму. Всі оголошення проходять ручну модерацію і перевіряються.

Також команда онлайн-платформи проаналізувала ринок праці під час вторгнення та підготувала огляд. Спеціалісти кажуть, день початку війни – 24 лютого – можна сміливо назвати «чорним лебедем» на ринку праці України. За сім днів відбулися глибинні процеси трансформації. 

Зокрема, кількість вакансій скоротилася на 45%, кількість нових резюме – на 51%, кількість надісланих резюме – на 39%. Дослідження будуть постійно оновлювати і робити регулярні зрізи, щоб оперативно відслідковувати зміни.

Окрім цього, rоbota.ua проводить онлайн-зустрічі з роботодавцями на нагальні теми. Першу присвятили нюансам організації робочого процесу в умовах війни, під час другої розібрали прийоми психологічної допомоги, а на третій обговорили юридичні та кадрові питання роботи в умовах воєнного стану. 

Такі бесіди планують організовувати й надалі за запитами користувачів. Зустрічі безкоштовні, долучитись може кожен охочий. Анонси команда публікує на своїх сторінках у Facebook для роботодавців та для пошукачів.

Як robota.ua відновлює український ринок праці: кейс
Команда robota.ua не лише допомагає відновити український ринок праці, а й підтримує армію
Можливості для пошукачів

Платформа rabota.ua піклується не лише про кар’єрну успішність українців. На блозі компанії пошукачі можуть знайти корисні статті. Рекомендуємо прочитати кілька текстів з цього списку:

Також усі, хто зараз шукає роботу, може приєднатись до опитування, результати якого дадуть зрозуміти стан справ на ринку нині.

І ще про кроки до перемоги

robota.uа переказала 5 мільйонів гривень Червоному Хресту на допомогу мирному населенню. А ще активно підтримує своїх співробітників: виплатила всі заробітні плати наперед, допомагає з виїздом у Польщу та збирає гуманітарну допомогу для українців. 

Залишаймося сильними, залишаймося дружніми! Лише так і лише разом переможемо ворога! Слава Україні!

Читай також:
Як шукати роботу під час війни
ТОП-6 найпопулярніших бірж для фрілансу

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email