Історія успіху: Python Developer з COMPARUS UA

Історія успіху: Python Developer з COMPARUS UA

Перший досвід пошуку роботи

Я навчався в ДНУ на прикладній математиці на третьому курсі та якось мій товариш запропонував мені роботу в невеличкій компанії. Роботу можна було поєднувати з навчанням, тож я погодився. Стек був досить рідко вживаний, але мені було цікаво розібратись і взагалі одержати перший досвід. Пройшло майже півтора року і я зрозумів, що зовсім не розвиваюсь, виконуючи одні й ті самі рутинні задачі, тому я вирішив щось міняти.

Саме в той момент в університеті ми перетнулися з одним з моїх керівників, який запросив мене до великої міжнародної компанії. По суті я займався знову ж таки новим для себе напрямом. Це був мій перший досвід роботи з серверами Amazon та django з усіма їх перевагами та недоліками. Там я зрозумів, що процес не стоїть на місці, як він спростився завдяки різним фреймворкам і як взагалі може виглядати ІТ компанія.

Шлях Данііла до COMPARUS UA

В мене змінився керівник і стало незрозуміло, що буде з проєктом, де я буду працювати далі. Тож я вирішив спробувати шукати інші вакансії. Тоді я ще не знав про такі ресурси як STUD POINT, dou.ua чи Djinni. Я почав розсилати резюме через work.ua, rabota.ua. Зі мною почали спілкуватися рекрутери, але то спілкування було досить дивним – вони просто пропадали з комунікації, не надавши фідбек.

З COMPARUS UA, навпаки, спілкування склалось швидко і продуктивно: в мене було декілька етапів співбесід і рекрутерка швидко відповідала. Так само швидко було прийнято рішення й щодо мене та я одержав офер. Зараз я займаюсь тим, що ми за допомогою Python пишемо систему, яка розпізнає текстові документи та класифікує їх на основі машинного навчання. Надалі я б не хотів змінювати мову програмування, однак хочу спрямувати зусилля на поглиблення знань в AI.

Поради тим, хто зараз шукає першу роботу

Про визначення призначення
Не намагайся потрапити відразу в ІТ. Шукай те, що подобається тобі, чим хочеться займатись. Є стереотип, що в ІТ краще і зарплата вища. Це так, але це не стосується новачків. Тому я рекомендую шукати себе у сфері, яка дійсно цікавить, здобувати там перший досвід, а потім вже буде легше знайти пропозиції й в ІТ. Адже коли тобі подобається те, що ти робиш, то і результат буде кращим, ніж коли ти через силу будеш заставляти себе ходити на роботу, яку ти ненавидиш.

Поради при виборі компанії
Основною порадою при цьому буде те, що треба бути готовим з неї піти. Є такі компанії, де ти розумієш, що міг би щось покращити чи змінити, але тобі просто не дають таку можливість. Ось тоді твої “хотєлки” починають перевершувати те, де ти знаходишся. Тоді треба не роздумуючи міняти компанію і шукати іншу, де буде перспектива росту і розвитку.

Ще я б порадив звертати увагу на те, як з тобою спілкуються рекрутери у компанії, як швидко надають фідбек і відповідають на питання. Тому що, якщо ти розумієш, що на тебе забивають ще на етапі співбесіди, та навіть якщо через якийсь час вони скажуть, що ти їм підходиш, надішлють офер, то які висновки можна зробити про роботу в цій компанії.

Отже, сподіваємось ця історія успіху надихнула тебе, а поради обов’язково стануть у пригоді. З компанією COMPARUS UA, в якій працює Данііл можна ознайомитись ось тут.

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email