Що потрібно, щоб потрапити в ІТ? Інтерв’ю з Recruitment Lead в компанії ELEKS

Що потрібно, щоб потрапити в ІТ? Інтерв’ю з Recruitment Lead в компанії ELEKS - Фото 1

Ми поспілкувалися з Talent Acquisition Competency Lead — Діаною Дмитрів, яка розповіла нам про себе, компанію ELEKS та дала кілька порад тим, хто шукає роботу.

Що потрібно, щоб потрапити в ІТ? Інтерв’ю з Recruitment Lead в компанії ELEKS - Фото 2

Розкажи про себе та компанію, у якій ти працюєш

Мене звати Діана, я Talent Acquisition Competency Lead в компанії ELEKS, працюю тут вже майже 5 років. Я займаюсь рекрутингом та відповідаю за компетенцію рекрутерів у компанії. ELEKS — це одна з найбільших та найстарших ІТ компаній в  Україні, яка розпочала свою діяльність у Львові 1991 року  — це для мене дуже цінно.

Яким був твій шлях до компанії ELEKS?

Мене дивує, коли від 17-річних очікують, що вони знають, чим хочуть займатись усе своє життя. Часто буває так, що люди після закінчення навчання не працюють за спеціальністю. Наприклад, я вивчала програмування — це дійсно дуже перспективна професія, мені подобалось, що в ІТ-сфері є куди рости та розвиватися, а також мене приваблювали цінності в ІТ. Однак вже на перших курсах я зрозуміла, що писати код — це не моє. Мені ближче спілкування з людьми.

У той час не знала, чим хочу займатись надалі, працювала копірайтеркою, але зрозуміла, що фрілансу мені недостатньо. Я почала шукати та обирати вакансії, які за моїми навичками та обов’язками були близькими до мене, і розсилала резюме. Так я пройшла співбесіду й почала свій шлях у компанії ELEKS на позиції trainee рекрутера. Це було щасливим збігом обставин, адже без відповідного досвіду та проходження профільних курсів отримати роботу може бути складно.

Коли ти зрозуміла, що це саме твоє місце?

Складно відповісти.  Мені подобається той темп, в якому ти можеш розвиватись в ІТ і я це зрозуміла з самого початку співпраці з компанією. Я працюю в ELEKS вже 5 років і все одно вважаю, що треба продовжувати вчитись. Мені подобаються ті можливості, які пропонує ІТ, заохочення розвиватися та проявляти себе.

ІТ — це дуже динамічна галузь, тут не можна просто вивчити щось і більше нічого не робити, працюючи лише з тим, що вже знаєш. Бажання постійно рости, вчитись, підтримувати внутрішню мотивацію — важливі складові роботи в галузі технологій.

Коли тільки починаєш свій шлях в ІТ, працюєш з великим ентузіазмом і витрачаєш більше часу, через бажання швидше досягнути вищого рівня. З часом цей розвиток стає дещо складнішим, але від того — ще цікавіше.

У чому особливість компанії ELEKS? Які є цінності?

ELEKS — це золота середина між великими компаніями та невеликими стартапами. Зв’язок з командою робить вас більше, ніж колегами. У нашій компанії присутнє велике поле можливостей для особистого розвитку, одночасно зі збереженням зв’язку з командою.

Одними з цінностей нашої компанії є якість наданих клієнту послуг та відповідальність спеціалістів і спеціалісток, оскільки робота наших фахівців часто взаємопов’язана. Для нас важливим є бажання розвиватися та виконувати роботу на високому рівні, а ELEKS завжди допомагає та підтримує наші амбіції.

Як джуніору потрапити до ELEKS на співбесіду? Які поради можеш дати?

Резюме кандидата на вакансію має бути добре структуроване. Людина повинна вказати релевантні навички, які відповідають вакансії і напрямку. Внутрішня мотивація є також важливим фактором — іноді можна відчути з резюме, що кандидат хоче працювати у нашій компанії через подібні цінності.

Кандидатам варто підготуватись до співбесіди, зробити ресерч про компанію, вказати курси та попередній досвід. Звичайно, важливою є й англійська, адже ELEKS працює з міжнародними клієнтами. 

Одна з поширених помилок серед джуніорів — сприймати співбесіду як кінцевий етап. Насправді співбесіда — це лише початок твоєї подорожі у світ ІТ. Тобі потрібно уявляти свій шлях, зрозуміти, куди прагнеш рухатись і яку спеціальність обрати. Не потрібно старатись просто комусь сподобатись, потрібно перш за все думати про те, що тобі подобається і чого прагнеш в ІТ.

Коли ти йдеш на співбесіду, то маєш знати, що тобі імпонує у вакансії, що ти прагнеш робити, що тебе драйвить, мотивує і допомагає підтримувати внутрішню мотивацію. Важливо також постаратись розслабитися. Іноді кандидат із вдалим і релевантним досвідом не може успішно пройти співбесіду через переживання.

Отже, обирай, те що подобається та будь готовий/-а розвиватись! Бажаємо успіхів, а ознайомитись з компанією ELEKS та вакансіями можна за посиланням — ELEKS.

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email