ТОП мов програмування для початківців 

ТОП мов програмування для початківців

Python 

Ця мова по праву вважається однією з найпростіших в IT всесвіті. Вона чудово підійде початківцям. Ти легко зможеш розібратись з нею, навіть якщо вперше маєш справу з програмним забезпеченням. 

Мова програмування Python виникла наприкінці 80-х років минулого століття. Вона швидко набула популярність саме через свою простоту. Вона відрізняється своєю зрозумілістю. Багато задач можна вирішити за допомогою вбудованих функцій. Це дозволяє розробникам виконувати задачі швидко та продуктивно.

JavaSkript

Вона є однією з найпоширеніших мов програмування у світі. Як правило, її використовують для розробки веб-додатків та динамічного веб-контенту. Також одним з переваг JavaSkript ще те, що це мова програмування з відкритим кодом. Це означає, що весь код мови доступний для кожного розробника і він може використовувати його безоплатно. Це дозволяє розробникам створювати складні інтерактивні елементи, що можна використовувати в браузері. Таким чином розробники можуть складні проєкти значно швидше та ефективніше. 

HTML (HyperText Markup Language) та CSS (Cascading Style Sheets) 

Це мови програмування, які використовуються для створення веб-сторінок. HTML використовується для створення структури сторінки, включаючи текст, зображення та посилання. CSS відповідає за оформлення цих елементів та надання їм стилю та зовнішнього вигляду.

Зазвичай вони використовуються у комбінації з іншими мовами програмування, наприклад разом з JavaSkript. Все це для того, аби створювати цікавіші веб-сторінки з інтерактивними елементами. Знання HTML та CSS є необхідним для розробки веб-сайтів та веб-додатків, і вони є базовими мовами програмування для початківців у веб-розробці.

Ruby 

Ця мова дуже класно підійде тим, хто шукає зручний та гнучкий інструмент для програмування. Особливістю у використанні Ruby є властивість до метапрограмування. Це означає, що розробники можуть писати код у процесі його виконання. До того ж код, що створюється з використанням Ruby є доволі простим у розумінні іншими розробниками. 

Але попри те, що вона є простою та зрозумілою, ця мова програмування ще й володіє великим арсеналом функціональності. Це дозволяє програмістам швидше та ефективніше розробляти високоякісний код. 

Починати щось з 0 – завжди дуже страшно! Але головне – це почати. STUD-POINT вірить, що в тебе все вийде. Ти тільки не зупиняйся 😉

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email