Програма подвійного диплома від НТУ «ХПІ» та OVGU

Програма подвійного диплома від НТУ «ХПІ» та OVGU

Магдебурзький університет імені Отто-фон-Геріке (OVGU) та НТУ «ХПІ» пропонують українським абітурієнтам та студентам першого курсу програму подвійного диплома — DSG:2. Всі подробиці у статті!

Що це за програма DSG:2?

Ідея програми полягає в тому, щоб українським випускникам, які вимушені були виїхати до Німеччини, було легше вступити до німецького університету. Але! Можливість приєднатися до програми є й у випускників шкіл, які перебувають в Україні.

Програма DSG:2 університетів у Магдебурзі та Харкові пропонує таку можливість: українські випускники шкіл спочатку пройдуть дистанційне навчання в Харківському університеті протягом одного року та відвідуватимуть курси німецької мови. Після цього, досягнувши мовного рівня B1, вони зможуть перейти до Магдебурзького університету в зимовому семестрі 2023/24.

Особливість програми полягає в тому, що студентам не обов’язково проходити підготовчий коледж Studienkolleg, а можна розпочати навчання одразу в Харкові та наприкінці навчання отримати одночасно два дипломи бакалавра — один у Магдебурзькому університеті та один з Харківського університету.

Можна відмітити, що НТУ «ХПІ» — наразі єдиний український університет, який пропонує абітурієнтам вступити на 1-й курс бакалавра на спеціальності, які узгоджені спільною програмою з Магдебурзьким університетом ім. Отто-фон-Геріке (OVGU).

Що потрібно для участі у DSG:2?

Для програми DSG:2 дійсні звичайні вимоги до вступу в Україні. Зарахування проходить на загальних засадах відповідно до правил вступної кампанії 2023 року. Навчання на здобуття ступеня бакалавра за програмою DSG:2 триватиме чотири або чотири з половиною роки.

Щоб взяти участь у програмі та зарахуватися до німецького університету випускник школи має вступити до НТУ «ХПІ» на перший курс та пройти рік навчання у дистанційному форматі. Після цього учасники програми зараховуються на 1-й курс до Магдебурзького університету ім. Отто-фон-Геріке і розпочинають навчання у Німеччині у повноцінному форматі на рівні з німецькими студентами.

Важливий момент! Програма передбачає переїзд до Магдебургу та проживання у гуртожитку.

Детальна інформація про DSG:2 ти знайдеш ось тут. Зареєструватися можна за посиланням: форма реєстрації.

А більше цікавих можливостей для тебе є у блозі STUD-POINT.

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email