Як покращити своє резюме: ТОП-7 порад від N-iX - STUD-POINT

Як покращити своє резюме: ТОП-7 порад від N-iX

Зазвичай рекрутеру достатньо 30-60 секунд, щоби просканувати резюме і зрозуміти, чи підходить кандидат на конкретну вакансію. Як збільшити свої шанси на успіх? Разом з командою рекрутерів ІТ-компанії N-iX ми підготували список порад, які допоможуть скласти резюме правильно.
  • Надсилай резюме у PDF-форматі

Так твоє CV виглядатиме однаково незалежно від того, який софт використовує ейчар.

  • Вказуй лише актуальну інформацію

Резюме має бути чітко структурованим та доволі коротким. Ідеально, якщо тобі вдасться описати свій досвід на одну сторінку, в крайньому разі – на дві. Якщо маєш багато реалізованих проєктів, вказуй лише найбільш релеватні до посади, на яку претендуєш.

  • Дотримуйся простої структури 

В резюме обов’язково треба вказати контакти, назву позиції, коротко розказати про себе (досвід, тех стек, індустрії). В окремому блоці розпиши, в яких компаніях ти працював/-ла, на якій посаді та як довго. Також можна згадати про освіту та пройдені курси.

  • Не використовуй програми для стилізації резюме

Не варто використовувати будь-які агрегатори. Резюме може бути візуально привабливим, однак матиме іншу структуру, яка рідко вписується в корпоративні темплейти.

  • Ділися каналами комунікації, якими користуєшся найчастіше

Якщо вказуєш профіль в LinkedIn – значить твій активний, а ти готовий оперативно відповісти рекрутеру. Вказуй лише актуальну електронну пошту і час від часу переглядай її.

  • Вказуй реальний рівень володіння мовами

Додавай в резюме лише ті мови, якими ти дійсно володієш і використовуй міжнародні класифікації – A1/B1/C1 або Pre-Intermediate/Intermediate/Upper-Intermediate. Також радимо уникати використання діаграм чи зірочок, оскільки це неінформативно. Не обманюй рекрутера, адже під час співбесіди він перевірить твій рівень володіння мовою.

  • Подумай, чи варто додавати в резюме фото 

Рекрутери досі не мають однозначної відповіді на питання, чи потрібно додавати фото в резюме. Якщо ти вирішив зробити це, переконайся, що воно підходить (погрудний план, нейтральне тло тощо).

Поради для Trainee та Junior спеціалістів 

Не бійся вказувати в CV pet-проєкти чи університетські ініціативи. Якщо ти проходив курси чи створював проєкт під керівництвом ментора, сміливо вписуй це в своє резюме. Рівень Trainee – це людина без комерційного досвіду, тож твоя активність допоможе виділитися з-поміж десятка інших кандидатів.

Про N-iX

N-iX – це одна з найбільших IT-компаній України, заснована у 2002 році. N-iX об’єднує понад 1800 фахівців та надає послуги з розробки програмного забезпечення і експертизу в хмарних рішеннях, інженерії даних, вбудованих системах, інтернеті речей машинному самонавчанні та інших новітніх технологіях. Клієнти N-iX – це лідери світових ринків та компанії з найрізноманітніших галузей – фінансів, промислового виробництва, телекомунікацій, логістики, рітейлу та інших.

З початку повномасштабної війни росії проти України N-iX зібрали понад 24 258 000 гривень та спрямували ці кошти на закупівлю машин для ЗСУ та станцій Starlink для різних міст України, допомогу аеророзвідці, фонду «Повернись живим». 

У N-iX є багато відкритих вакансій для спеціалістів різних рівнів, тож надсилай своє резюме вже сьогодні!

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email