#27_кольорів_роботодавця: Укртелеком

Євгеній Гончаренко

Євгеній Гончаренко

Пише про освіту, соцмережі та технології

Укртелеком – одна з найбільших компаній України, яка надає повний спектр телекомунікаційних послуг в усіх регіонах країни. Сьогодні ми поспілкувались з провідним спеціалістом з організації навчання, координатором освітнього проекту «Кращі – з Укртелекомом!» – Інною Васіною. Ми дізнались, як потрапити на практику, стажування та працевлаштуватись в “Укртелеком”, як безболісно пройти співбесіду, та кому надають перевагу при відборі.

Проходь Global Graduate Programme in HR в BAT

Чим ваша компанія відрізняєтесь від інших? 
Укртелеком – найбільший оператор фіксованого зв’язку. Послугами  нашогоІнтернету користуються понад 1, 6 млн українців, а фіксованою телефонією – близько 6 млн. Окрім того, ми надаємо й інші популярні послуги, а саме: Інтерактивний TV для приватних клієнтів, «хмарні» рішення та послуги Дата-Центру для бізнес-абонентів. Минулого року розпочався новий етап в історії Укртелекому – етап модернізації мережі. Це дасть змогу розширити асортимент наших послуг та покращити сервіс. За перші три роки плануємо модернізувати мережу компанії у 6 найбільших містах України: Києві, Запоріжжі, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові. Пілотний проект модернізації проходив в Одесі. У травні цього року район Аркадія був повністю переведений на нове обладнання. А середня швидкість інтернету (ADSL) тут зросла на 133%.
У нашій компанії унікально поєднуються традиції, досвід та сучасний
менеджмент. А ще в нас дуже амбітні плани на майбутнє. Адже внутрішні зміни, які зараз проходять в Укртелекомі, відкривають нові горизонти як перед нашими співробітниками, так і перед компанією.
Зараз ми активно розвиваємося: запустили масштабний  проект модернізації нашої мережі, виводимо на ринок нові продукти, впроваджуємо кращі по якості стандарти обслуговування та активно працюємо з молоддю. Зокрема, долучилися до Українського Пакту заради Молоді-2020, який передбачає створення 10 000 місць для першої роботи та стажування молодих спеціалістів. Для нас залучення молодих фахівців – один із пріоритетних напрямків. Тож, ми з радістю будемо співпрацювати з активними, здібними та цілеспрямованими хлопцями та дівчатами, які хочуть розвиватися та зростати разом з нашою компанією.  

Які у вас принципи і правила роботи?
Укртелеком – це компанія, яка активно розвивається та рухається вперед. Корпоративний слоган «Краще починається сьогодні» повною мірою характеризує наші продукти та послуги. Ми орієнтуємося на наших клієнтів і прагнемо зробити їхнє життя кращим за допомогою найкращих телекомунікаційних послуг та доступних цін.

Проходь Global Graduate Programme in HR в BAT

Чи є у Вас програми практик та стажувань для студентів?
Робота з молодими фахівцями у нашій компанії проходить у трьох напрямках: практики, стажування та Освітній проект«Кращі – з Укртелекомом!».Стажування проходять в бізнес-підрозділах нашої компанії під керівництвом досвідчених наставників. А Освітній проект «Кращі – з Укртелекомом!» – це унікальний навчальний курс у поєднанні з проектною роботою. Протягом 5 тижнів учасники відвідують майстер-класи та тренінги у наших найкращих спеціалістів. А отримані знання та навички одразу ж застосовують на практиці – в роботі над власними проектами, які потім захищають перед топ-менеджментом нашої компанії. За результатами проекту найуспішніші учасники отримують запрошення на стажування та подальші кар’єрні перспективи в нашій компанії.
Минулого року в проекті «Кращі – з Укртелеком!» взяли участь 85 студентів та молодих випускників, більше половини з яких отримали запрошення на стажування в наших підрозділах, а 11 долучилися до команди вже в якості співробітників.
А вже у вересні цього року Освітній проект знову стартує в 5 містах:
-Києві, 
-Львові, 
-Харкові, 
-Одесі 
-Дніпрі. 
Тож, подавайте заявки на участь, будемо раді бачити вас у нашій команді!

Чи співпрацюєте Ви з університетами?
Співпраця з університетами – один з найважливіших аспектів нашої роботи з молоддю. Ми регулярно беремо участь в Ярмарках вакансій та днях кар’єри в університетах. Здійснюємо регулярну розсилку на кафедри наших актуальних вакансій та можливостей для студентів.

Чи може студент без досвіду роботи працевлаштуватись у вас?
Нам цікаві проактивні, націлені на результат студенти та випускники, навіть якщо в них ще немає досвіду роботи. Тож, якщо ви прагнете розвиватися і будувати свою кар’єру в успішній компанії, запрошуємо вас долучатися до наших програм.

Проходь Global Graduate Programme in HR в BAT

У чому особливість співбесіди у вас, як «безболісно» її пройти?
Ми серйозно ставимося до підбору співробітників, а кандидатів, які справді хочуть стати частиною нашої команди та вірять в компанію, скажу відверто – видно одразу. Тому рекомендуємо перед співбесідою познайомитися з нашою компанією (проглянути сайт, сторінки в соц.мережах і т.д.). Найголовніше – це добре підготовитися та впевнено почуватися.
До речі, в наших групах у соціальних мережах ми публікуємо корисні лайфхаки, як успішно пройти відбір на Освітній проект. Ці поради будуть корисними при проходженні будь якої  співбесіди, тож беріть на озброєння

Розкажіть найцікавішу історію про проходження співбесіди у вас?
Кожна співбесіда унікальна та цікава по своєму. Та найбільше запам’ятовуються інтерв’ю, на яких ми бачимо непідробний ентузіазм, оті «іскорки в очах» кандидата, який сприймає робочі завдання як цікавий виклик та можливість проявити себе.

А яких талантів наразі не вистачає і чому?
Талановитих людей завжди не вистачає. Окрім іншого, зараз дуже важливе вміння студентів швидко адаптуватися під реальні потреби  бізнесу. Тому важливо постійно займатися самоосвітою, розширювати свій кругозір. Так ви точно будете затребувані на ринку праці.

Проходь Global Graduate Programme in HR в BAT

Як ви вважаєте, з якого курсу потрібно йти на практику, а з якого – на роботу?
Кожен студент самостійно вирішує, коли йому слід починати працювати. Та, звісно ж, цілеспрямованій молодій людині, яка прагне стати професіоналом у своїй справі, корисно якомога раніше подумати про свою кар’єру. А ми завжди раді таким студентам допомогти!

А де студенту шукати першу роботу?
Щоб знайти «роботу мрії», потрібно постійно моніторити вакансії та можливості, які є на ринку. Корисно буде проглядати не тільки сайти з пошуку роботи, але й підписатися на розсилки та стежити за тематичними пабліками в соціальних мережах. Наприклад, у своїх спільнотах у Facebook ми регулярно публікуємо вакансії та іншу корисну інформацію для студентів та молодих випускників. Тож, підписуйтесь!

                                                                                                               Юліана ГОРДІЙЧУК
                                                                                                       Writer from “STUD-POINT”

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email

journalist1media@gmail.com

Запропонувати статтю