Дистанційна робота: плюси та мінуси - STUD-POINT

Дистанційна робота: плюси та мінуси

Вагаєшся між роботою в офісі та дистанційкою? Не знаєш чи варто працювати дистанційно? Ми підібрали для плюси та мінуси дистанційної роботи з допомогою яких ти можеш визначитися, що для тебе краще.

Дистанційна робота це те, що допомогло бізнесу під час карантину та допомагає зараз під час повномасштабної війни. Це чудова можливість продовжувати працювати навіть перебуваючи за кордом. Звісно, не усі професії та не усі галузі можуть собі дозволити такий формат роботи. Але якщо ти розглядаєш для себе дистанційну роботу, то радимо дослухати до того, що ми написали нижче.

Плюси дистанційної роботи

Переважна кількість плюсів роботи на дистанційці є для працівників ніж для роботодавців. Тому розглянемо спочатку плюси для роботодавців:

  • Можливість суттєво розширити географію пошуку співробітників. Тобто роботодавець не звертає увагу на те де розташована компанія та звідки працівників. Це чудова можливість віднайти якомога більше справжніх профі;
  • Відсутні витрати на оренду офісу та його обслуговування.

Якщо з роботодавцями все і так було зрозуміло, то для працівників відкривається багато плюсів та мінусів також. Отже, плюси для працівників:

  • Планування власного часу та самостійне встановлення режиму роботи;
  • Працівник самостійно вибирає своє робоче місце. Це може бути затишне кафе або дім з захистом чи сховищем. На жаль, через події в країні це є важливим фактором задля безпеки.
  • Зменшення витрат на проїзд, наприклад;
  • Більше часу, який можна присвятити сім’ї та дітям, але за умови якщо ти правильно організував свій час. Аби все правильно організувати для роботи дистанційно радимо ознайомитися з тайм-менеджментом.

Мінуси дистанційної роботи

Як таких мінусів саме для роботодавців важко назвати, але мінуси саме для бізнесу є і не маленькі. Найбільший мінус це не можливість у працівників працювати дистанційно через відсутність забезпечення технікою. Так, саме цей мінус стосується працівників також. Відсутність програмного забезпечення та необідного обладнання не то що гальмує роботу, а просто робить її неможливою.

Для самих же працівників великим мінусом ще є невміння планувати своє робоче місце та час. Але якщо ти маєш навички тайм-менеджменту та розумієш де має бути твоє робоче місце, то цього мінусу вважай не було.

Мінус дистанційної роботи полягає в тому, що через прив’язаність до інтернету під час повітряної тривоги люди можуть ризикувати своїм життям. Тобто не спускатися до укриттів, а продовжувати працювати. Але якщо людина безвідповідальна, то і в офісі вона буде так само не слідкувати рекомендаціям.

Єдине, що можна назвати окремо від мінусів та мінусів так це, що немає спілкування з людьми як в офісах. Адже для одних це мінус, а для інших великий плюс. Це залежить від того яку сторону приймає людина. Тому вирішуй сам це мінус чи плюс для тебе?

Дистанційна робота для когось є покаранням, а для когось можливістю ефективно працювати не контактуючи з іншими. Вона врятувала багатьох від захворювання під час сильної епідемії та дає можливість зараз виконувати ту чи іншу роботу.

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email
Попередній
Далі

journalist1media@gmail.com

Запропонувати статтю