Курс тижня: іноземні мови від Campster - STUD-POINT

Курс тижня: іноземні мови від Campster

Campster – це гейміфікована онлайн платформа, що допомагає перетворити знання у затребувані ринкові навички та компетенції.
Що ти вивчатимеш?

На курсі ти познайомишся з основами англійської, німецької, французької, італійської та іспанської мов.  Вивчаючи слова і вирази, які найчастіше використовуються, ти зможеш збагатити свій словниковий запас, і, разом з тим, легко опанувати граматику через тематичні уроки. Також у тебе є можливість спочатку опанувати курс « Як вивчати іноземну мову? » для того аби було легше вивчати необхідні тобі мови. Доречі, для твоєї зручності усі мовні курсі поділені за рівнями. Тобто ти можеш почати саме з свого рівня або ж нуля.

Як почати навчатися? 

Достатньо просто зайти за посиланням та пройти просту форму реєстрації. Потім ти вибераєш мову та зручний час навчання для себе та зможеш протягом даного часу навчатися у зручному для тепі темпі.  

Чи отримаю я сертифікат?

– Так! 

Усі хто успішно пройде курс отримають:

  • Сертифікат про відвідування курсу ( навіть , якщо ви не склали успішно тестування);
  • Сертифікат українською  мовою;
  • Сертифікат англійською мовою

 

Читайте також: КУРС ТИЖНЯ – MICROSOFT OFFICE ( MOS).

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email
Попередній
Далі

journalist1media@gmail.com

Запропонувати статтю

15-27 серпня 2022

FINANCE & AUDIT SCHOOL

Двотижневий інтенсив у форматі вебінарів з вирішенням практичного кейсу. Розкажемо, як вдало стартувати кар’єру в сфері фінансів за 14 днів, пояснимо простими словами навіть найскладніші «грошові» теми та познайомимо з топовими роботодавцями України.