Курс тижня – Microsoft Office ( MOS) - STUD-POINT

Курс тижня – Microsoft Office ( MOS)

Склади іспит із вміння працювати в певній програмі Office, щоб отримати сертифікат спеціаліста з Microsoft Office. Сертифікат спеціаліста свідчить про те, що ти маєш необхідні навички для максимально ефективної роботи з пакетом Office.

Сертифікат корпорації Майкрософт забезпечує професійну перевагу серед інших кандидатів. Маючи такий сертифікати ти можеш підтвердити,що вмієш орудувати певними навичками у сфері цифрових та хмарних технологій.

Важливо знати, що після отримання сертифіката 61% технічних фахівців отримали підвищення, 73% підвищили свою кваліфікацію для використання нових технологій, а 76% стали отримувати більше задоволення від роботи (за даними звіту Pearson VUE Value of IT Certification за 2021 р.).

Як отримати сертифікат?

Аби отримати сертифікат тобі потрібно пройти сертифікацію. На сайті є можливі два варіанти підготовки. Самостійно та безкоштовно або ж з інструктором але за умовами оплати( у кожної спеціалізації свої цінники та правила, про це можеш дізнатися детальніше сам). 

Після того як ти проходиш підготовку у зазначену дату складаєш сертифікацію. За її результатами отримаєш сертифікат. 

У разі якщо ти не склав(-ла) сертифікацію можливо пройти її повторно. З усіма правилами та цінами на перездачу ти дізнаєшся при виборі спеціалізації сертифікації.  

Читайте також: КУРС ТИЖНЯ – GOOGLE DIGITAL WORKSHOP.

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email
Попередній
Далі

journalist1media@gmail.com

Запропонувати статтю

15-27 серпня 2022

FINANCE & AUDIT SCHOOL

Двотижневий інтенсив у форматі вебінарів з вирішенням практичного кейсу. Розкажемо, як вдало стартувати кар’єру в сфері фінансів за 14 днів, пояснимо простими словами навіть найскладніші «грошові» теми та познайомимо з топовими роботодавцями України.