ТОП – 3 книжки , які варто прочитати молоді - STUD-POINT

ТОП – 3 книжки , які варто прочитати молоді

Завжди є люди , які кажуть “ А книга була краща за фільм”. Цим людям ми присвячуємо окремо добірку книг , які ми перевірили саме для вас. Ми розуміємо , як же іноді важко знайти ту саму книжку яка варто вашої уваги. Аби не дурмати голову над тим , що ж почитати цього тижня чи вечора ми пропонуємо вам вибрати хоча б одну з наших рекомендованих та гарно провести час. 

Щоб насолоджуватися творчими витворами авторів та видавництв, вам лише потрібно вибрати назву тої чи іншої книги та автора( можна і щей видавництво аби її придбати) та в пошуковій стрічці так би мовити загуглити книжку. Тоді ви зможете знайти де її прочитати чи придбати . 

Вибір

Еґер Едіт, видавництво «Книголав»

Це книга одної єврейки Едіт, що вижила в Аушвіці. Попри те, що тут є опис того періоду її життя, книга зовсім не про подробиці жахів концтабору. Навпроти, у цій книжці розповідається історія її перебування у концтаборі та її звільнення, історія самозцілення та яку роль у цьому процесі відіграв Віктор Франкл, психотерапевт і теж вцілілий у Аушвіці. Також це історії її пацієнтів, яким вона допомогла пережити скрутні моменти.

Книга про те, як радіти життю й обирати свій шлях, слухаючи власне серце.

Авторка ніби ілюструє описом свого буремного насиченого та нелегкого життя – бути щасливим може кожен навіть після того, як пережив всі жахіття світу. 

Звичайно, в наші нелегкі часи зовсім не хочеться читати подібне. Але це для тих людей , яким подобається подібна тематика та дає сил боротися далі не дивлячись на події в країні. 

Бентежна кров

Ґалбрейт Роберт, видавництво «КМ-Букс»

Це драматичний, гостросюжетний, детективний, психологічний роман відомого сучасного автора Роберта Гелбрейт (псевдонім Джоани Роулінг).

П’ята книга з циклу романів про двох приватних детективів. Роман про важку й цікаву роботу розслідувачів, про сплановані й безжальні злочини та водночас про надію на справедливість та невідворотність покарання.

Роулінг створила неймовірну серію книг. Роман – з вкрай заплутаним сюжетом, містить події різних років, що переплітаються з життєвими історіями десятків людей минулого та сучасного.

Книга залишає по собі той приємний післясмак старого доброго детектива, в якому є місце як пригодам та небезпеці, так і щирим емоціям справжніх людей.

Netflix і культура інновацій

Гастінг Рід, Маєр Ерін, видавництво «Віват»

У цій книзі автори, один з яких є співзасновником самого Netflix, розповідають про залаштунки роботи у стримінговому сервісі, який досягнув неабияких успіхів завдяки унікальній корпоративній культурі.Книжка аналізує історію успіху відомої компанії й визначає, чому бізнесів багато, але інноваційними та прогресивними серед них стають одиниці. Тут ви знайдете поради, як створити компанію, у якій хочеться працювати та впроваджувати інновації.Та, окрім подробиць з життя Netflix та ефективних бізнес-порад, в цій книзі є ще щось набагато цінніше – це ілюстрація того, як швидко змінюється наш світ.

Маємо надію на те , що наша підбірка книг буде для вас корисною. Слідкуйте за новинами в блозі та не пропустіть нову підбірку з ще більш цікавими книжками в різних напрямках та форматів. Приємного читання , книголюбе! 

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email
Попередній
Далі

journalist1media@gmail.com

Запропонувати статтю

15-27 серпня 2022

FINANCE & AUDIT SCHOOL

Двотижневий інтенсив у форматі вебінарів з вирішенням практичного кейсу. Розкажемо, як вдало стартувати кар’єру в сфері фінансів за 14 днів, пояснимо простими словами навіть найскладніші «грошові» теми та познайомимо з топовими роботодавцями України.