Дайджест актуальних подій для КПІшників

Дайджест актуальних подій для КПІшників

Студентський дайджест подій готовий підняти ваш настрій та додати драйву! Цього тижня вас чекають захопливі події, від футболу до танців та літературників. Приєднуйся до цих активностей, знайомся з цікавими людьми та розширюй свій кругозір. Будь в центрі подій і долучайся до студентського вайбу життя КПІ!

Додаткові бали за весняний семестр 2022/2023

📍 Коли: 16-25 травня 2023 року
Зараз ти маєш можливість подати документи, які дають підстави для врахування додаткових балів у рейтингу успішності, відповідно до якого буде призначено академічну стипендію за результатами літнього семестрового контролю 2022/2023 н.р.

Літклуб та заборонене кохання

📍 Коли й де: 17 травня о 17:00 (середа) у лекторії “Вежі”
Завітай на обговорення книги Віктора Домонтовича “Дівчина з ведмедиком”. Історія розповідає про кохання розважливого вчителя і його учениці-бунтарки. Заінтригувало? Тоді приєднуйся до Літклубу.

Swing: танцюють всі!

📍 Коли й де: 17 травня о 18:00 у Центрі консолідації студентів
Запалюй вечір американськими парними танцями в стилі «Swing». Свінг – це захопливе й енергійне поєднання музики, ритму й власної творчості. Покажи всім свою пристрасть та запал!

Практика бакалаврів 3 та 4 курсу

📍 Коли й де: 17-21 травня 2023 року
У бакалаврів 3-4 курсу наразі триває практика! Проводиться завершальний тиждень практики. До кінця тижня практиканти мають підготувати звітні документи з практики – щоденник та звіт.

Благодійний турнір з футболу

📍Коли й де: 18 травня о 15:45 на футбольному полі біля Спорткомплексу КПІ
Підтримай КПІшну команду та насолодитися переглядом улюбленого спорту, а заодно – допоможи нашим військовим. Наближуємо нашу Перемогу разом!

Українське кіно на Поляні

📍Коли й де: 18 травня о 20:30 у сквері ім. Олени Теліги (Поляна)
Проведи вечір в улюбленому місці всіх КПІшників за переглядом справжнього українського кіно! Не забудь захопити друзів, пледи та смаколики.

Розіграш квитків у кіно до Дня вишиванки

📍Коли й де: розіграш квитків – 19 травня 2023 о 12:00
Зроби тематичні фото до Дня вишиванки та вже цієї п’ятниці виграй 2 квитки у Планету Кіно!

Презентація БУРу – молодь та волонтерство

📍 Коли й де: 19 травня о 16:00 у лекторії Вежі
Богдан Коваль, КПІшник і координатор ініціативи БУРПолтава? розповість що таке БУР, які можливості він дає та як до нього приєднатися.

“Про художку”: перевертні у літературі

📍 Коли й де: 19 травня о 16:00 в залі 6.2 Бібліотеки КПІ
Тебе чекає безліч історій та обговорень перевертнів – людей, що здатні перетворюватись на тварин і тварин, що можуть перетворюватись на людей. Дізнайся більше про їхні пригоди та міфи, оповиті таємницями.

Кінопоказ фільму «The Lighthouse»

📍Коли й де: 20 травня о 16:00 в Арт-просторі «Вежа»
«The Lighthouse» розповідає про двох наглядачів маяка, які повільно, але безповоротно божеволіють. Чорно-білий фільм у жанрі психологічного трилеру з дивовижною грою акторів створює унікальну атмосферу, яку ти не можеш пропустити!

Сольний концерт Mystery Gate

📍Коли й де: 20.05 о 17:30 в Арт-просторі «Суспільна платформа Колізей КПІ»
Тебе чекають драйвова музика, шалена енергетика, танці та легендарні хіти від гурту Mystery Gate!

Героїка: ЗооПатруль

📍 Коли: 20 травня
ЗооПатруль — організація, що дарує тваринам, які втратили дім чи господарів через окупацію або бойові дії, шанс на порятунок, лікування та нове життя. Приходь допомогти їхньому притулку, аби нові господарі знайшлися якнайшвидше!

Триває другий календарний контроль у весняному семестрі 2022/2023 н.р.

📍 Коли: 8 травня – 20 травня 2023 року
Уже цього тижня завершується другий календарний контроль. Перевір свої бали та впевнися, що маєш усе необхідне для атестації!

KPIskala Bravely Week

📍Коли й де: 22-27 травня на скеледромі “КПІскала”
Скеледром “КПІскала” проводить фестиваль KPIskala Bravely Week для скелелазів усіх рівнів. Розділи своє хоббі разом з іншими фанатами скелелазіння, щоб надихнутися на нові звершення!

Літклуб Leport: Вечір власних творів

📍Коли й де: 26 травня о 18:00 у зал 1.3 бібліотеки КПІ
Завітай зачитати свої тексти й заслухати тексти інших. Приносити можна бути будь-що: оповідання, повісті, романи, вірші, пісні, уривки з усього переліченого, чернетки, статті, навіть пости для соцмереж.

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email