Києво-Могилянська правнича школа лідер рейтингу

Києво-Могилянська правнича школа, за даними ресурсу Nica.team Law School Ranking 2022, посіла перше місце у рейтингу найкращих юридичних шкіл України за результатами студентських змагань у формі модельних судових засідань (moot courts), обійшовши Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

Правнича школа обійшла Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

Крім того, Факультет правничих наук НаУКМА посів 29 місце в рейтингу Європи та 75 місце — серед правничих факультетів усього світу.

Nica.team Law School Ranking оцінює правничі школи за основним критерієм — участь юридичних шкіл у навчальних судах. Зокрема, бали до рейтингу надаються за:

  • кількість команд, які брали участь у змаганнях;  
  • рівень, значення конкурсів, у яких взяли участь команди університету протягом року;
  • раунд, до якого дійшла команда.

Цьогоріч для розрахунку рейтингу проаналізовано участь понад 1700 шкіл у міжнародних і національних конкурсах.

Нагадаємо, Факультет правничих наук НаУКМА єдиний в Україні, чиї команди виборювали перемоги у престижних міжнародних студентських змаганнях, випереджаючи команди з університетів, що мають світове ім’я. Факультет належить до найкращих українських юридичних шкіл і є № 1 в Україні за відгуками працедавців, зокрема, рейтингом Ukrainian Bar Association.

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email

journalist1media@gmail.com

Запропонувати статтю