Стартап команда Health Helper НТУ “ХПІ” отримала грант

Health Helper – це український стартап, який спеціалізується на неінвазивних діагностичних пристроях для раннього виявлення серцево-судинних захворювань. Стартап може широко застосовуватись в приватній та державній практиці охорони здоров’я як альтернатива вже існуючим методам.

Організатори заходу

Український фонд стартапів, Міністерство цифрової трансформації України, Міністерство освіти і науки України за підтримки партнера — GIST (Ініціатива «Глобальні інновації через науку та технології») організували захід для науковців та підприємців з готовими наукомісткими рішеннями, на якому є можливість презентувати свої стартапи та отримати фінансову підтримку на їхній розвиток.

Подію було організовано та спрямовано на підтримку інновацій та підприємництва в Україні. 8 березня 2023 року відбувся Science&Business – GIST Pitch Days. У події брали участь українські новатори з прогресивними рішеннями у категорії охорони здоров’я, агро та біотехнологій.

Склад команди Health Helper

Команду представляли викладачі Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”, кафедра підприємництва, торгівлі і логістики:

  • аспірант Павло Самусь – головний оперативний директор (COO);
  • доцент Ігор Соснов – головний менеджер та технічний директор (Chief Management and CTO);
  • аспірант Євген Застьола – головний маркетинговий директор (CMO);
  • професорка Олена Сергієнко – голова компанії/фінансова директорка (CEO/CFO).

Підсумки Science&Business – GIST Pitch Days

Під час заходу Health Helper презентував свій інноваційний діагностичний пристрій, який забезпечує легкий і доступний спосіб для лікарів діагностувати різні хвороби серцево-судинної системи, забезпечуючи точну медичну інформацію фахівцям охорони здоров’я. Стартап отримав позитивний відгук від журі і був нагороджений фінансовоми грантом у розмірі 5 000 доларів для підтримки розвитку свого проєкту.

За фінансової підтримки отриманої від GIST, Health Helper планує продовжити розробку свого інноваційного діагностичного пристрою.

Загалом, участь Health Helper у GIST Pitch Days та отримання фінансової підтримки підкреслює важливість інновацій та підприємництва у сфері охорони здоров’я та потенціал неінвазивних діагностичних пристроїв у покращенні результатів лікування.

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email

journalist1media@gmail.com

Запропонувати статтю