STUD-POINT 2.0 — хто за лаштунками кар’єрного GPS?

Люба Слаутинська (фото)
Люба Слаутинська (фото)

Люба Слаутинська, дизайнер у STUD-POINT

Кілька фактів: Та сама дизайнерка з макбуком у хіпстерській кавʼярні.

Як обрала свій шлях розвитку

У 7 класі у мене був друг, який робив мемчики у фотошопі. Я теж хотіла так, як він, тому самостійно опанувала програму. І з цього почалась моя любов до дизайну. Потім якісь були інші справи, школа… І якось забулося. На другому семестрі першого курсу, у нас почали викладати предмет медіадизайн. Я навчаюся на журналістиці, до речі. Тоді я зрозуміла, що це те, чим я горю. І вміти малювати не обовʼязково. З того моменту й розвиваюсь у цьому напрямку.

Про вільний час та хобі

У вільний час я люблю читати, дивитись фільми. І загалом я цікавлюсь літературою та кінематографом. Люблю дивитись лекції про це та читати статті. Також я є членкинею книжкового клубу. Ще я займаюсь танцями та малюванням, здійснила дві свої дитячі мрії. 

Про домашніх улюбленців

У мене є песик Корбін. Я тоді ще у п’ятому класі навчалася, коли він з’явився у нас. Ми купили його на пташиному ринку.

Книга/фільм/пісня, які мали найбільший вплив

Найбільше на мене вплинула книга Ханьї Янагіхари «Маленьке життя» і фільм Девіда Фінчера «Бійцівський клуб». Важко виокремити якийсь один аспект, у якому вони на мене повпливали. Я просто люблю ці твори, оскільки бачу у них багато деталей, у яких знаходжу сенси, що близькі для мене.

Найяскравіший спогад

Це була моя поїздка у Куршевель у 2018 році. Я дуже люблю кататися на сноуборді, але тоді я тільки починала. Мої колеги по катанню мали вищий рівень і ми пішли на фрірайд. Це було дуже страшно, але однозначно того варте. Особливо, лягати на мʼякий сніг і насолоджуватися краєвидами, від яких перехоплює подих.

Проєкти, які сподобалося втілювати

Мій улюблений проєкт це зін — артжурнал — для клубу поляроїдної фотографії polaclub. У ньому я змогла втілити всі свої творчі задуми.

Про важливі людські якості

Я ціную в людях ввічливість, щирість, чесність, відкритість, щедрість, почуття гумору.

Про конфлікти

Я вважаю, що важливо ввічливо та з повагою ставитись один до одного, сприймати критику, вміти слухати, прислухатися до порад більш досвідчених колег. У мене рідко бувають конфлікти, але я люблю ставити запитання, щоб розуміти мотивацію, думки, логіку колеги.

Про перспективи та розвиток

У майбутньому хочу працювати над масштабними крутими проєктами. А колись я буду керувати дизайн відділом STUD-POINT.

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email