STUD-POINT 3.0 — хто за лаштунками кар’єрного GPS?

Вікторія Пальчик (обкладинка)
Вікторія Пальчик (фото)

Вікторія Пальчик, веброзробниця в STUD-POINT

Кілька фактів: Колекціонує сукуленти і кактуси; мисливиця за гарними виданнями книг для своєї бібліотеки розмірами з Британську; полюбляє каву з апельсиновим соком.

Як обрала свій шлях розвитку

Все почалося зі школи — мені подобалась творчість і я багато малювала з дитинства. У 11 класі я обирала предмети які я хочу скласти на ЗНО, а не які потрібні для професії. Тобто я обирала спеціальність відходячи від мого списку екзаменаційних предметів — і так склалося що я потрапила у «Комп’ютерні науки». Я ніколи не пробувала технічну професію для себе, але мене зацікавила розробка програм, вивчення коду. Поєднавши технічні навички з універу і творчість, до якої мене тягнуло, я обрала напрям веброзробки. Саме у цьому напрямі мені вдається поєднати творчість і технічні знання:) 

Про STUD-POINT я дізналась від подруги, вона мені кинула анкету для стажування — і я її заповнила:) Через деякий час зі мною зв’язалась рекрутерка. Я пройшла співбесіду, і почала стажування з посади Тестувальниці. 

Про вільний час та хобі

Зазвичай я гуляю містом зі своїми друзями. Зараз той момент, коли ми всі стали тими дорослими тьотями й дядьками, які працюють і живуть по різних куточках України, а то і закордоном. Тому зустрічі дуже рідкісні та цінні:)

Щодо хобі — це квітникарство і читання. Ще придбала укулеле — буду пробувати себе у музиці:)

Про домашніх улюбленців

Я час від часу, коли маю ресурс, беру котиків на перетримку від волонтерів ГО «Ноїв Ковчег». А так маю «зелених улюбленців»:) Їх наразі понад 65. Найперша рослинка була Сансевієрія — отримала її в подарунок на 8 березня від сім’ї у 2019 році. Назвала Сансою:)

Книга/фільм/пісня, які мали найбільший вплив

З художньої літератури на мене вплинули книги Елізабет Ґілберт «Місто дівчат» та «Природа всіх речей». Перша вразила мене ставленням головної героїні до життя. Всупереч законам суспільства, вона насолоджувалась життям, робила, що хотіла. І не надто піклувалася про те, щоб ставити себе у рамки, які нав’язувало суспільство. 

У «Природі всіх речей» йдеться про дівчину вчену, яка займається ботанікою — у ХІХ столітті це був нонсенс. Мені сподобався стиль написання. Опис зовнішності головної героїні був не зі слів авторки, а внутрішній голос самої Алмі Віттекер. 

Перед прочитанням цієї книги, я читала рецензії та відгуки. І було багато негативних відгуків на рахунок зовнішності героїні та її опису. Наприклад «якщо жінка розумна — то вона дебела, не витончена, та інші стереотипи». Але нюанс в тому, що це голос героїні про себе. Це не опис авторки. Тобто Алма мала комплекс щодо зовнішності:) 

Ця книга також нагадала, що неважливо — дівчина я чи чоловік — можна займатись тим, чим хочеться. Досліджувати все, що мені самій цікаво. Звучить стереотипно, враховуючи наш час. Але книга розповідає про ХІХ століття, тому такі висновки:)

Також було ще кілька книг які повпливали на мене. Але я їх прочитала давно, десь у 16 років. Якщо не помиляюсь, це були книги — «Багатий тато, бідний тато», «Найбагатший чоловік у Вавилоні», «Думай і багатій». Ці книги заклали в мені базу щодо заощаджень і планування бюджету. Не раз виручали, до речі, особливо під час війни. Планую ще раз перечитати, щоб освіжити пам’ять і отримати нові інсайти. Прочитати книгу у 16-17 років і у 23 роки — це дві різні людини у часовому проміжку, різні потреби та сприйняття інформації. З цієї ж серії про фінанси можу порекомендувати «Шлях до фінансової свободи» Бодо Шефера.

Найяскравіший спогад

Мені дуже запам’ятався подія з 2019 року. Я тоді прийшла з хлопцем на кіно просто неба і ми роздивлялись зорі. Пам’ятаю, що мені фільм був трохи нудний, а спостерігати за небом було цікавіше, оскільки я нарахувала шість зірок, що впали за цей час:)

Про важливі людські якості

Я по-особливому ціную в людях чесність та відкритість. 

Принципи командної роботи

В командній роботі ціную вміння працювати на результат, свободу і довіру, командну гру. Кожен має свою зону відповідальності та, відповідно, кожен залучений у свій бізнес-процес роботи. Але за допомогу я дуже вдячна команді, і я також можу допомогти у деяких моментах:) 

Вважаю, що рости може кожен. Незалежно від віку чи фахової освіти людина може круто розвинутись у новій сфері, якщо цінності й філософія збігаються. Щодо конфліктів то я намагаюсь подивитись на проблему зі сторони, знайти компроміс або нове рішення.

Мені подобається працювати у команді STUD-POINT, він мене розвинув не тільки у веб розробці, а й в інших напрямках. Я виросла не лише як фахівець, а й по цінностях.
В майбутньому я б хотіла отримати досвід роботи як тімлід. Хочу мати власну вебкоманду.

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email