Робота, студенти і пандемія: що змінилося, а що - ні - STUD-POINT

Робота, студенти і пандемія: що змінилося, а що – ні

У цій статті ми розглянули питання працевлаштування студентів під час пандемії – у 2021 році. Які зміни сталися, порівняно із попередніми роками? Чому набирають популярності тайм-трекери та KPIs? Чи є шанс у студента отримати роботу мрії під час пандемії? І що з цього приводу думають експерти у сфері HR?

Починаючи із березня і аж до серпня 2020 року, коли було оголошено пандемію, компанії, навіть, не дивилися у бік студентів. Тоді попит на молодих спеціалістів упав на 80% або скоротився у 5 разів. Так як тоді ринок праці тоді ще був ринком роботодавця, студентам було справді важко знайти гарну роботу у топових компаніях. Тільки із вересня того ж року ситуація почала потроху стабілізуватися.

У 2021 році кількість вакансій стала більшою за кількість студентів. Останні не були готові до такого повороту подій після ситуації у попередньому році. Тому попит на студентів зріс, а на вакансії – упав. І зараз ми уже говоримо про те, що компаніям не вистачає молодих спеціалістів.

2021 рік – що змінилося?

Узимку 2021 року багато компаній переглянули свої стратегії і зрозуміли, що можна працювати по-новому – дистанційно. Тобто де завгодно і коли завгодно. А ще змінили підхід до оцінки та оплати праці. Трендом стали тайм-трекери та конкретні КРІs для працівників. Тайм-трекери використовуються для того, щоб контролювати, якими додатками та веб-сайтами користуються працівники під час роботи. А КРІs – це та кількість завдань, які працівник має виконати за певний період. Якщо коротко, то тепер заробітну плату виплачують не за те, що ти присутній на робочому місці, а за те, скільки конкретних завдань за певний період часу ти виконуєш.

До пандемії 3 із 5 студентів хотіли офіційного працевлаштування. Навіть, не просто хотіли, а були готові відмовитися від посади, якщо компанія не давала такої можливості. Але роботодавці, у свою чергу, вимагали бути присутнім в офісі і дотримуватися робочого графіку. Зараз же, у 2021 році, студентам не так важливе офіційне працевлаштування, як робота у топовій компанії.

Ще один цікавий момент. Раніше роботодавці створювали такі графіки, які були максимально адаптовані під університетський розклад студента. А зараз усе більшої популярності набирає full time (8-годинний робочий день) із можливістю відвідувати заняття. Тепер студенти відкрито говорять, що вони готові перейти на заочне навчання чи, навіть, узяти академвідпустку заради справді крутої роботи.

Але що говорять експерти з приводу працевлаштування студентів у 2021 році?

На мою думку, найбільша зміна за карантин пов’язана з тим, що у студентів постійно змінюються умови навчання. І саме через це їм важко влаштуватися на роботу. Вони не знають, у якому форматі буде навчання через місяць чи, навіть, через тиждень. Тому віддають перевагу роботі з гнучким графіком та можливістю працювати онлайн.

По-друге, зараз у всьому світі нестабільна економічна ситуація і в Україні в тому числі. Тому є частина студентів, які шукають роботу у сфері обслуговування і прагнуть отримувати зарплату за ставкою, а не за розміром відсотка. Для такої молоді важливішим є стабільний дохід, аніж робота у топовій компанії.

Що стосується того, з чим доводиться миритися HR-у. Вас можуть ігнорувати чи банити, якщо пропозиція нецікава. Часто кандидат може просто «зникнути з радарів». Трапляється, навіть, таке, коли студент звільняється через день-два, бо не звик чи важко. Або він просто досі шукає себе.

Роботодавці завжди зацікавлені у студентах. Але вони хочуть бачити відповідальних та працелюбних. Тих, хто швидко та легко вчиться.

Тетяна Пашкіна, авторка книги «48 поучительных историй про HR»

Як на мене, до і після пандемії особливих змін не було. Є один аспект, через який зі студентами бувають складнощі у роботі – навчання і, особливо, сесії. Вони часто вносять свої корективи. HR-у треба бути готовим до того, що студент може просто не з’являтися на роботу або на якийсь час не виходити на зв’язок. Через це є роботодавці, які відмовляються працювати із людьми до 30 років аби уникнути таких проблем. Але це не стосується сфери digital. Тут молоді спеціалісти, в тому числі студенти – бажані кандидати.

Олена Журочкіна, Co-Owner OPeople

Як бачимо, пандемія внесла деякі корективи у ситуацію працевлаштування студентів – багато з них прагнуть віддаленої роботи, а роботодавці використовують KPIs та тайм-трекери для оцінки та оплати праці. Але те, що студенти, як молоді спеціалісти, були, є, і будуть затребуваними на ринку праці – це залишається незмінним у всі часи.

Читайте також:

Яку кар’єру хочуть побудувати junior-спеціалісти

Соціальна діяльність STUD-POINT

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email
Попередній
Далі

journalist1media@gmail.com

Запропонувати статтю