Топ-4 книжок для твого перезавантаження

Щож, у всіх нас бувають такі моменти, коли ти просто не розумієш, що для чого, куди рухатися далі тощо. Тимчасове нерозуміння – це нормально! Єдине, що допомагає у цей період: “перезавантаження”. Тому, у цій статті дамо вам корисну підбірку книжок, які зможуть вдихнути у вас нове життя, відкрити вам щось нове, або ж просто нагадати, навіщо ви тут.

Саме книги нас часто надихають, або ж просто у чомусь допомагають, наприклад, у прийнятті вадливих рішень. Здавалося б, книга може бути зовсім не по темі, але саме в ній знаходяться важливі слова, порада, мотиваційний заклик. Книги можуть навіть відкривати нам цілий світ. Тож гайда у цей захоплюючий світ! До вашої уваги топ-4 книжок (з коротким описом, про що йдеться у книзі) для твого перезавантаження.

“Так, але”

І відкриває нашу чітвірку чудова книга “Так, але”, автором якої є Тарас Прохасько. Медитативність і спокій – це дуже часто про твори Тараса Прохаська. Найсвіжішу збірку оповідань письменника, за яку йому вручили Шевченківську премію, теж можна охарактеризувати у такий спосіб. Це 34 історії-роздуми, про дуже прості речі, які нас оточують чи явища, за якими ми можемо спостерігати, але все це під пильним поглядом автора набуває нових сенсів. Всі ці рефлексії Прохаська цілком вписується концепцію популярного сьогодні тренду усвідомленості (mindfulness). 

“Енн із Зелених Дахів”

«Енн із Зелених дахів» — цикл романів (всього 8 книг, «Енн із Зелених дахів» – це 1 і найвідоміший з них) канадської письменниці Люсі-Мод Монтгомері . Роман неодноразово екранізували. Гадаємо, багато хто, хоча б чув, про екранізацію від Нетфлікс «Енн із двома Н». В основу цього серіалу, якраз, був покладений сюжет романів письменниці. Але в першу чергу, всі книжки Люсі-Мод Монтгомері – про добро.

“Складні розмови. Як обговорювати те, що хвилює найбільше”

Після отримання відчуття балансу з навколишнім середовищем, можна й перейти до більш складної, але не менш важливої теми. Книга розповідає про: визнати проблему – перший крок до її вирішення. Другий крок – проговорити її. Але переходити від першого до другого вміють далеко не всі. Точніше, більшість із нас намагається так чи інакше перестрибнути одразу на третій щабель, вирішуючи всяку проблему виключно своїми силами. Автори цієї книги вчать розмовляти – з чоловіком або дружиною, з батьками або дітьми, з підлеглими або керівництвом. Адже правильно доносити свої думки до інших людей – надважлива умова щасливого життя, особливо, якщо ви не аскет-самітник, що одинаком живе десь у лісі. Книга навчить спілкуватися, вести перемовини та вирішувати проблеми за допомогою розумної комунікації.

“Як насолоджуватися життям і отримувати задоволення від роботи”

Куди ж без нестаріючої класики? Тим більше, коли справа доходить по питань психології, стосунків і спілкування. Культовий американський психолог і письменник, автор багатьох бестселерів Дейл Карнегі дає поради, які допомагають позитивніше дивитися на життя та отримувати від нього насолоду, будувати стосунки з колегами та не тонути в буденній рутині. Прочитавши цю книгу, ви точно переглянете свій підхід до життя, спілкування та роботи. А головне – зможете робити кожен свій день яскравим, цікавим і незабутнім. Навіть якщо здається, що якихось передумов для цього немає.

Отже, навіть якщо, ви не потребуєте зараз “перезавантаження”, все одно, варто придивитися до цих книг. Адже, вони – просто скарб, на шляху до повного розуміння себе і життя в цілому. Щасти!

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email

journalist1media@gmail.com

Запропонувати статтю