ТОП-5 кар’єрних ботів: як знайти роботу у два кліки

У цьому матеріалі ми зібрали кар’єрні боти, у яких ти не побачиш фраз типу «напишіть ваше питання і ми дамо відповідь найближчим часом». Тут можна дізнатися все і одразу – від найсвіжіших вакансій до актуальних освітніх івентів від компаній. І головне – знайти роботу мрії в Україні

P&G

Про компанію. P&G –транснаціональна корпорація, що володіє такими брендами як Tide, Always, Fairy, Blend-a-Med, Oral-B та іншими. В Україні працює з 1993 року. Якщо ти давно мріяв/-ла працювати у міжнародній компанії і вирішувати реальні бізнес-кейси, цілком можливо, що саме бот P&G допоможе тобі у цьому.

У нього немає меню. Натомість є усі необхідні посилання: подача резюме, перегляд вакансій, більше про компанію. Можна, навіть, залишити свої контакти та отримувати новини про вакансії у сфері, яка тебе цікавить. Якщо ти маєш якісь особливі питання, HR-менеджер завжди на зв’язку і готовий тобі допомогти.

BAT

Про компанію. BAT (British American Tobacco) – мультинаціональна компанія, продукція якої продається більше ніж на 200 ринках по всьому світу. Це перше підприємство з іноземними інвестиціями у тютюновій галузі України. І твій шанс працювати на міжнародному ринку.

Бот компанії зручний у користуванні, бо має меню із кількома розділами: більше про компанію, вакансії, можливості для студентів, можливості для випускників. Деталі по останніх двох пунктах, наприклад, обов’язкові вимоги для роботи, можна дізнатися прямо у боті. Для всього іншого створені посилання на зовнішні ресурси. Окремо можна поспілкуватися із представником відділу HR.

Dentsu

Про компанію. Dentsu Ukraine – це частина міжнародної комунікаційної групи, що налічує 300 офісів у 145 країнах світу. Компанія створює інноваційні рішення для ефективної комунікації брендів з людьми в цифрову епоху. Її бот допоможе тим, хто давно хотів працювати у сфері реклами адже в Україні компанія є лідером рекламного ринку.

У боті Dentsu ти можеш дізнатися геть усе – від інформації про компанію до найсвіжіших вакансій і можливостей для працевлаштування. Можна, навіть, відео про компанію подивитися і пройти тест, який допоможе визначити, куди податися в рекламі. І заодно перевірити, як добре ти знаєш сленг рекламіста. Всі необхідні посилання – соцмережі компанії, форми для подачі резюме, пошта для особливих запитань додаються.

Jooble

Про компанію. Jooble – міжнародний сайт з пошуку роботи, яким щодня користуються мільйони людей в 71 країні світу. За 14 років свого існування компанія пройшла шлях від стартапу, заснованого двома студентами, до глобальної платформи з працевлаштування. Якщо ти хочеш знайти собі роботу, але не переглядати сайти кожної компанії окремо – тоді скористайся кар’єрним ботом від Jooble.

Специфіка цього боту полягає у тому, що він перевіряє ресурси з пошуку роботи і збирає вакансії з усієї України. Твоє завдання – створити профіль на сайті Jooble, щоб бот міг запропонувати тільки ті можливості, які підходять особисто тобі. Так, за невеликий проміжок часу кожен може знайти роботу мрії. Також у подальшому бот повідомлятиме про появу нових вакансій.

Genesis

Про компанію. Genesis – міжнародна продуктова ІТ-компанія повного циклу і є одним із найбільших глобальних паблішерів неігрових застосунків. Неодноразово визнана одним із найкращих ІТ-роботодавців в Україні. Бот цієї компанії допоможе тобі зрозуміти, що потрібно для працевлаштування в Genesis і вдало стартувати свою кар’єру.

На відміну від попередніх, у цього бота немає меню, але є одна вагома перевага – тут відповідають живі люди. Це – команда Employer Branding. Вона відповідальна за розвиток бренду роботодавця і роботу зі студентами в Genesis. Тому ти можеш спокійно задавати найрізноманітніші запитання – від «Які можливості надає компанія студентам без досвіду роботи» до «У яких освітніх проектах від Genesis можна взяти участь найближчим часом?».

Сподіваємося, котрийсь із цих ресурсів допоможе тобі знайти роботу мрії.

Текст: Макуха Катерина

Читай також:

Як соціальні мережі не вбивають твій час

Кібербезпека і когнітивна психологія: тренди 2022, які потрібно знати кожному

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на email
Email

Вкажіть платника