Хто такий SEO-фахівець - STUD-POINT

Хто такий SEO-фахівець

Знаходити будь-яку інформацію сьогодні дуже просто. Потрібно лише… загуглити! За допомогою кількох клаців ти можеш отримати будь-яку потрібну інформацію. Але чи задумувався ти коли-небудь, чому тобі першими трапляються одні сайті, а інші потрібно шукати на останніх сторінках.  Це стосується роботи SEO-спеціаліста — людини, яка займається просуванням сайтів у пошукових системах.

Що таке SEO? 

Search engine optimization, тобто оптимізація для пошукових систем. Це процес, коли спеціаліст оптимізовує TML-код, текстове наповнення, структуру сайту для його успішного просування. Сама ж робота SEO-фахівеця має кілька основних напрямів: технічна оптимізація, оптимізація контенту та побудова посилань.

Яким має бути класний SEO-спеціаліст?

Як і будь-який професіонал, сеошник має вміти уважно слухати клієнта. Окрім того, йому потрібно дивитись на будь-який сайт з двох сторін — технічної та користувацької. Тобто передбачати, що буде корисним та зручним для читачів сайту та водночас що ліпше сприйме пошукова система.

Навички які потрібно розвинути для роботи в SEO

  • вміння аналізувати 

Велика частина роботи SEO-спеціаліста це моніторинг трендів, оновлень конкурентів, аналіз поточного становища та ресурсу. Тому без відточених аналітичних навичок тут буде складно.

  • навичка швидко вчитись

У цій сфері тебе чекають великі обсяги інформації. Осягати краще їх на спеціальних курсах або під час навчання у досвідченого спеціаліста, радимо тобі спробувати менторство. 

  • комунікативні навички

Як ми вже сказали вище, без цього нікуди. Хоч і фахівці у цій сфері працюють з сайтами, спілкуватися з людьми доводиться теж багато.

  • Сконцентрованість 

Робота вимагає бути уважним до деталей, адже саме від них залежить успіх проєкту.

  • Адаптивність 

Зміни у SEO відбуваються практично щодня. Тому потрібно бути стійким до них та вміти швидко знаходити вихід з будь-яких ситуацій.

Тож SEO це неймовірно складна, але цікава сфера для роботи. Тут ти точно навчишся правильно аналізувати інформацію та отримаєш досвід роботи з різними типами клієнтів.

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email

journalist1media@gmail.com

Запропонувати статтю

PM & Leader School