Львівський університет взяв участь у проєкті Програми NAVA

Львівський університет

Про захід

Науково-педагогічні працівники факультету міжнародних відносин відвідали Опольський університет (м. Ополе, Польща). Серед тих, хто відвідав університет:

  • заступник декана факультету міжнародних відносин, доцент кафедри міжнародних економічних відносин Юрій Федунь
  • доцент кафедри європейських та регіональних студій Ігор Зінько
  • доцентка кафедри європейських та регіональних студій, Інституційна координаторка програми Еразмус+ у Львівському університеті, керівниця Сектору академічної мобільності відділу міжнародних зв’язків Оксана Краєвська.

Представники університету взяли участь у першому заході в рамках реалізації проєкту «Підтримка співпраці Опольського університету з українськими університетами в рамках альянсу FORTHEM». Проєкт фінансується Польським національним агентством академічних обмінів (NAWA). 

Учасники проєкту взяли участь у міжнародному семінарі «Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) та її виклики в XXI столітті». Також виступили з лекціями про проблеми, які зараз турбують європейців.

Можливість для студентів Львівського університету

Львівський та Опольський університет спільно реалізують проєкти міжнародної академічної мобільності з 2015 року. Зараз триває конкурс для студентів Львівського університету. Студенти можуть навчатися впродовж першого семестру 2023/2024 н.р. в Опольському університеті. Деталі оголошення на конкурс за посиланням.

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email