Marketing Intensive: як Genesis та STUD-POINT влаштували прокачку для джунів

Як визначитися, у якому напрямі маркетингу розвиватися, коли тебе цікавить і SMM, і аналітика, і робота з креативами? Де шукати можливості для кар’єрного росту та що треба знати джуніор-спеціалісту, аби отримати джоб-оффер?

Відповіді на ці питання 2000+ учасників з усіх куточків України шукали на Marketing Intensive by Genesis & STUD-POINT.

Що таке Marketing Intensive?

Це новий інтенсив для майбутніх маркетологів від експертів української кофаундингової IT-компанії Genesis і платформи професійного розвитку STUD-POINT. Протягом двох тижнів – з 6 до 18 червня – слухачі курсу мали змогу дізнатися більше одразу про кілька напрямів маркетингу в ІТ:

  • SMM;
  • influence-маркетинг;
  • перфоманс-маркетинг;
  • e-mail маркетинг;
  • creative маркетинг;
  • SEO-оптимізацію.

Також учасники ознайомилися з актуальними кар’єрними можливостями від Genesis, поспілкувалися з експертами-практиками, надихнулися кейсами колег, добре побрейнштормили та стали частиною потужного ком’юніті однодумців. 

Marketing Intensive: як Genesis та STUD-POINT влаштували прокачку для джунів

Окрім цього джуни отримали словник маркетолога, гайд з маркетинговими метриками та чек-ліст необхідних soft & hard skills для майбутнього працевлаштування.

А практика була?

Звичайно! Після серії лекцій учасники вирішили фінальний тест для перевірки отриманих знань. За його результатами лише ТОП-50 кращих з кращих об’єднались для вирішення командного кейсу і взяли участь в онлайн-випускному для додаткового нетворкінгу зі спікерами. 

Команда, яка набрала найбільше балів за вирішення кейсу, отримала круті подарунки — індивідуальні карʼєрні консультації від Talent Acquisition Specialists з Genesis. 

Marketing Intensive став дійсно унікальним проєктом, який допоміг понад 2000 учасникам знайти себе в маркетингу.

Чому вирішили запустити проєкт — відповідають Employer Branding Specialist в Genesis Лілія Німчук та СЕО STUD-POINT Володимир Швець.

Marketing Intensive: як Genesis та STUD-POINT влаштували прокачку для джунів
Marketing Intensive: як Genesis та STUD-POINT влаштували прокачку для джунів

Що кажуть учасники проєкту?

Ще кілька днів по закінченню інтенсиву команда Genesis та STUD-POINT читала повідомлення від слухачів, які ділилися своїми враженнями від маркетинг прокачки. Кожен з них знайшов на курсі щось своє: нові знання, друзів та колег, можливості тощо. 

«Це був найкращий інтенсив, який я проходила. Усього за тиждень я розібралася з тим, чого не могла зрозуміти понад місяць. Як виявилось, маркетинг не страшний і надскладний, а, навпаки, — цікавий та доступний. Кожна лекція була структурованою і без «води». А практичний кейс дав мені неймовірний досвід і поштовх розвиватись далі у цій сфері. Тож я безмежно вдячна за таку можливість», – розповіла учасниця Marketing Intensive Ірина.

«Пройшовши кілька безкоштовних і платних курсів з маркетингу раніше, була приємно здивована об’ємом та наповненням програми Marketing Intensive від Genesis: повноцінні лекції від спеціалістів, власний досвід та практичні кейси. А ще цей інтенсив відрізнявся тим, що створив круту мотивацію пройти його до кінця — спочатку потрапити в ТОП-50 учасників, а потім у команді  позмагатися за перемогу в захисті практичного кейса. Два тижні класної прокачки, було супер», – зазначила учасниця Marketing Intensive Єлизавета

Що далі?

Genesis продовжує інвестувати у розвиток українців. Команда підготувала Junior Career Guide — гайд, в якому зібрана корисна інформація щодо ситуації на ринку праці, пошуку роботи, створення коректного резюме та підготовки до етапів відбору. Аби його отримати, підписуйтеся на email-розсилку Genesis News та дізнавайтеся про актуальні вакансії, кар’єрні івенти та нові матеріали  від компанії двічі на місяць.

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email

journalist1media@gmail.com

Запропонувати статтю