НТУ «ХПІ» учасник Асоціації «Харків-Оксфорд»

НТУ «ХПІ» учасник Асоціації «Харків-Оксфорд»

Хто став представником від НТУ «ХПІ»?

У квітні 2023 року до Асоціації приєднався НТУ «ХПІ». Членами організації стали викладачі кафедри ділової іноземної мови та перекладу: завідувачка кафедри професор Антоніна Бадан, доценти Нуну Акоп’янц та Оксана Голікова. Також у квітні відбулася зустріч, на якій було обговорено і затверджено первинний склад, виконавчий комітет, статут і символіку асоціації.

«Перспективне питання для кафедри — організація регулярних розмовних клубів для наших студентів, які будуть проводитися викладачами Оксфорду і членами асоціації, а також майбутнього семінару з мультимедіа для колег з Оксфорда», — розповіли представники кафедри ділової іноземної мови та перекладу ХПІ.

Також нещодавно проходила пілотна онлайн-сесія розмовного клубу студентів-перекладачів з представником Оксфордського університету, де взяли участь викладачі Харківського Політеху.

Онлайн-сесія розмовного клубу Асоціації «Харків-Оксфорд»

Як результат співпраці студенти кафедри ділової іноземної мови та перекладу взяли участь у першій онлайн-сесії розмовного клубу з носіями англійської мови. Вони поспілкувалися з представником Оксфордського університету Ендрю Адамсом. Він був приємно здивований рівнем англійської мови учасників та наступного разу планує запропонувати складніші для обговорення питання.

Окрім участі в розмовному клубі студенти кафедри мають можливість спілкуватися з громадянином Нідерландів Ріком фон Хайденом. Під час практичних занять він приєднується до зустрічей для практики з англійської та німецької мов.

Розмовний клуб — це перший спільний проєкт у межах Асоціації, тому викладачі ХПІ чекають на подальшу співпрацю. Для студентів це дійсно крута можливість поспілкуватися з викладачами Оксфордського університету, попрактикувати англійську мову та дізнатися багато корисної інформації.

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email