Важливі дрібниці для твого аккаунту в Linkedin - STUD-POINT

Важливі дрібниці для твого аккаунту в Linkedin

Соцмережі — невід’ємна частина нашого життя. Вони стали способом не лише весело провести час з друзями чи поділитись останніми новинами, але й — платформою для пошуку роботи. Однією з таких соцмереж є Linkedin. Тільки на відміну від звичного нам TikTok чи Instagram, ця платформа створена саме для пошуку роботодавців та представлення себе як спеціаліста будь-якого профілю.

У багатьох хто вперше реєструється в Linkedin виникає питання: “А з чого почати заповнення профілю?” Саме для цього й існує STUD-POINT! Ми допоможемо тобі розібратися з цим. Лови найпростіші поради щодо деталей твого профілю. Будь певен, твої майбутні роботодавці точно звернуть на це увагу.

Заповнюй сторінку англійською мовою

Навіть якщо знаєш її на середньому рівні, надавай перевагу саме англійській мові. Адже це підвищує твої шанси знайти роботодавців з класних компаній та стане для тебе мотивацією вивчати її поглиблено. А саме знання англійської відкриє для тебе дуже багато дверей в майбутньому. 

Обирай серйозну фотографію та картинку обкладинки

Пам’ятай, що Linkedin, в першу чергу, соціальна мережа для пошуку роботодавців та представлення себе як професіонала. Тому обирай фото в діловому стилі. Щодо обкладинки діє те ж правило. Обери картинку, що не відвертає увагу від твого профілю та відповідає сфері діяльності. 

Правильно вкажи ім’я 

Згідно з міжнародним стандартом ми повинні писати спочатку ім’я, а — потім прізвище. Аж ніяк не навпаки. Звичка спочатку вказувати своє прізвище лишилась у нас зі школи. Настав час її позбавлятись! Також потрібно, щоб ім’я було написане однаково як в резюме, так і в профілі Linkedin.

 Ніяких статусів 

Не пиши в заголовку звичні для інших соцмереж цитати або свій актуальний настрій чи життєву позицію. У цьому пункті потрібно просто вказати посаду, на якій ти працюєш зараз або яку ти хочеш отримати.

Контакти

Обов’язково залиши свої контактні дані, аби рекрутери змогли з тобою зв’язатись. Окрім звичної усім електронної пошти та номеру телефону залиш також й Skype ID або власний сайт.

Часто деталі грають вирішальну роль, особливо при пошуку роботи. Тому відшліфовуй свій акаунт в Linkedin та запропонуй себе як прискіпливого спеціаліста! А поряд, з корисними порадами, завжди буде STUD-POINT.

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email

journalist1media@gmail.com

Запропонувати статтю

PM & Leader School