Де Найкраще Вивчати Маркетинг - Найкращі Курси Маркетингу Від STUD-POINT

Як обрати курси маркетингу? 4 ресурси, на яких точно слід навчатися

Чи знаєш ти головний секрет успіху усіх топових професіоналів з будь-якої сфери? Так, ми говоримо про правило «постійно навчатися чогось нового». Сферу маркетингу ця не оминуло, тому сьогодні як початківцям, так і досвідченим професіоналам варто постійно шукати можливості для отримання нових актуальних знань та навичок.  Тим більш, що сфера маркетингу дуже гнучка. Правила гри тут змінюються зі швидкістю світла. Саме тому деякі методи просування продуктів можуть застаріти за лічені місяці.  Окрім цього, тут ще й постійно з‘являються різноманітні напрями. Наприклад, сьогодні дуже часто можна почути про різні види маркетингу.

Які існують різновиди маркетингу? 

Якщо ти хочеш розвивати свою кар’єру в маркетингу, тобі варто обрати один з цих напрямів: 

  • Класичний маркетинг

Про нього найчастіше розповідають в університетах, як про підприємницьку діяльність, що керує рухом товарів від виробника до споживача. Тут існує безліч різних концепцій та практичних інструментів. Тому й володіти потрібно великою кількістю знань та вміти працювати на будь-яких платформах. 

  • Діджитал маркетинг 

З кожним днем ця сфера стає все популярнішою. Її ще називають цифровим маркетингом. Його особливість полягає в тому, що просування товарів чи продуктів ведеться виключно за допомогою цифрових платформ, соцмереж та сайтів. Діджитал маркетинг є частиною класичного маркетингу.

  • Піар 

Неймовірно актуальна сфера сьогодні. Спеціалісти у цій галузі працюють на кристально чисту репутацію бренду, компанії або публічної особи. Уся діяльність тут пов’язана зі зміною думок, переконань та ставлення цільової аудиторії щодо них. 

Будь-яким з цих сфер сьогодні можна навчитись на різноманітних онлайн-курсах. Але під час їх пошуку перед кожним постає одвічне питання: “Де знайти якісні та надійні матеріали?”

Команда STUD-POINT зробила усю роботу за тебе і зібрала ресурси, де можна вивчати маркетинг. Ми запевняємо, що на цих платформах ти отримаєш якісні знання та актуальні навички. Тому хутчіше обирай корисний курс, навчайся сучасної професії у сфері маркетингу та шукай омріяну роботу уже незабаром.

4 ресурси, на яких точно слід навчатися маркетингу 

  • Digital Marketing Masterclass, Udemy

Платформа Udemy пропонує онлайн-курс з маркетингу, що навчить тебе продавати будь-який продукт, послугу чи бізнес рекордній кількості клієнтів. Усе що тобі потрібно – базові знання про соціальні мережі. 

Відеокурс ідеально підійде для початківців у сфері просування. Тут тебе навчать ефективно використовувати сучасні маркетингові канали та пояснять, яку роль відіграють соцмережі у світі сучасних продажів.

  • Digital Marketing With Google Ads (AdWords), Taught by a Former Googler, Skillshare

Курс від Skillshare можна назвати вступним для спеціалістів з маркетингу. На цікавих лекціях ти зможеш зрозуміти, як працюють найпопулярніші пошукові системи та просування в Інтернеті. 

Окрім того, ти дізнаєшся, що таке Google Ads і зрозумієш чому тобі обов’язково потрібно навчитись користуватись цією платформою. Також онлайн-курс має практичний блок. Тому отриманий сертифікат буде засвідчувати не лише актуальність здобутих знань, але й нових навичок. 

Цей унікальний відеокурс з маркетингу створений для початківців, які прагнуть навчатися у найкращих. Адже саме тут провідні спеціалісти у сфері  SMM, Influence, SEO, Copywriting розкажуть тобі про найсучасніші інструменти, які гарантують тобі успішне просування продуктів та товарів. 

Окрім того, STUD-POINT за оптимальну ціну надасть тобі не лише доступ до великої кількості унікальних знань, але й допоможе знайти однодумців для майбутньої успішної діяльності. А ще ти зможеш безкоштовно вивчати англійську мову в одній з найкращих онлайн шкіл України.

  • The Digital Marketing Full Course, Reliablesoft

Матеріали від Reliablesoft навчать малодосвідчених спеціалістів  користуватися всіма інструментами цифрового маркетингу. Відеокурс покаже, як за допомогою простих кроків можна збільшити трафік і продажі за 60 днів або навіть й менше.

На цій платформі ти можеш вивчати комплексно кілька напрямів з цифрового маркетингу або ж у будь-який момент придбати матеріали лише для вивчення певної сфери. Наприклад, просування через пошукові системи або соцмережі.

Ці онлайн-курси з маркетингу допоможуть тобі не лише здобути нові актуальні знання та корисні навички, але й зможуть посилити твоє резюме. Пам‘ятай, що пройдені курси ти завжди можеш записати в графу «Освіта» або залишити згадку про здобутий сертифікат на своїй сторінці в Linkedin. 
Окрім того, велика кількість представлених платформ можуть добре зарекомендувати тебе майбутнім роботодавцям. Наприклад, STUD-POINT на своєму унікальному кар‘єрному марафоні знайомить учасників з представниками найуспішніших компаній України, які шукають саме джунів у свою команду. Тому це може стати чудовим початком твоєї успішної кар’єри!

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email

journalist1media@gmail.com

Запропонувати статтю

PM & Leader School