Як повернутися в робочий режим після свят?

Яке ж насолодження ми отримуємо, коли чуємо про різдвяні свята. Це завжди ліниві ранки, смачні обіди та веселі вечері з рідними та друзями. Але все колись закінчується, і тут ми згадуємо про свою роботу.

Тепер розповімо вам, як повернутися в робочий режим після свят, не нашкодивши собі. 

Комфорт на першому місці

Тут неважливо працюєте ви в офісі чи дистанційно. Зробіть своє робоче місце зручним, додайте улюблених речей. Якщо ви почуваєтесь продуктивним, коли п’єте каву чи будь-який інший напій ー не зраджуйте традиціям. Робота ー це, перш за все, про ваші пріоритети, комфорт та вподобання.

Подарунки не закінчуються 

Аби зробити робочий процес продуктивним, варто робити це поетапно. Отож, якщо ви протягом 10 вихідних отримували подарунки, можна це продовжити. До прикладу, радуйте себе дрібницями за зроблену справу. Написали статтю ー купили книгу чи новий блокнот. Це дрібниці, але саме вони допомагають краще розкачатись.

Ви ー не самотні

Якщо у вас пролітає думка, що тільки ви таааак сильно страждаєте від закінчення вихідних, то це не так. Для більшості це також не найкращий період. Тому вдалим рішенням може стати таке собі “спільне страждання”. Поділіться з близькими чи колегами по роботі вашими переживаннями і, можливо, саме їхні поради вам і допоможуть.

Не перенавантажуйте себе

Серед нас є і ті, які мало не з 1 січня побігли чекати відкриття офісу. Але такі рішення точно не є корисними. Пам’ятайте, баланс у житті допомагає врівноважити вашу стрімкість. Якщо у вас з надлишком мотивації і продуктивності, то направте її не тільки у роботу. А то емоційне вигорання настигне вас зненацька. Не забувайте і про власні хобі, які закинули у період свят, тоді все буде добре.

Це прості поради, які дуже легко реалізувати. А натомість матимете бажання працювати не тільки два тижні, а генерувати ідеї місяцями. Нехай питання “як повернутися в робочий режим після свят” стане для вас приємною згадкою, а не постійним тригером.

З турботою про кожного читача, 

команда STUD-POINT❤️

Авторка Перчун Анна

Поділитися:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на email
Email

Вкажіть платника