Як прожити на 1000 гривень на місяць і чи можливо це у 2023 році?

Транспорт: як зекономити?

Якщо ти студент/ка закладу вищої освіти, то законодавчо маєш право на пільги. Наприклад, існує знижка 50% для студентів на проїзд у громадському транспорті (тролейбуси, автобуси, метро та трамваї). Її можна оформити у представника вашої освітньої установи. Погодься, ідеальна можливість, щоб заощадити дорогоцінні 1000 гривень? Щоправда, у користуванні студентським проїзним є нюанс – він діє лише місяць, тобто після того всі невикористані поїздки на ньому “згорають”. Однак якщо ти регулярно користуєшся транспортом, така знижка дозволить тобі їздити у транспорті вдвічі дешевше. 

Але що робити, якщо доводиться часто їздити в інші міста? Досі не віриш, що у таких умовах можливо прожити на 1000 гривень? Ймовірно, ти здивуєшся, але ці пільги стосуються і подорожей потягами. 

Скориставшись своїм студентським, ти зможеш придбати квиток на 2-3 класи сидячих місць та плацкартів всього лише за пів ціни. Для цього, купуючи квиток, необхідно вказати свою пільгу як студента. І все це – онлайн, у застосунку Укрзалізниці. 

Їжа: дешево не можна корисно?

У нас є кілька порад для того, аби скуплятись вигідніше:

  1. Складай список продуктів. Так ти зможеш не накупити зайвого і зберегти свою 1000 гривень на інші потреби
  2. Звертай увагу на акції. Знижки бувають вигіднішими, ніж здаються. Особливо, якщо за ними слідкувати. На сайтах магазинів, наприклад Сільпо та АТБ, регулярно публікуються акційні товари. Це неабияк допоможе заощадити!
  3. Ходи на ринок. Наше покоління починає нехтувати цим правилом, хоча це зовсім невиправдано! Часто стається так, що на ринку ті самі продукти коштують дешевше, ніж в магазині. Тому на цьому можна сильно зекономити. Ну і само собою, поторгуватись. 
  4. Не ведись на маркетинг. Часто наша неуважність коштує нам навіть більше ніж 1000 гривень. Аби зекономити, пам’ятай, що на рівні очей розташовані дорожчі товари. Як правило, продукція, яка стоїть нижче, така сама за якістю, але нижча в ціні.

А якщо хочеш поласувати чимось смачненьким на День Народження? То це теж – не безвихідь! Наприклад, “Рис та Риба” пропонують дуже вигідні знижки, і не тільки для студентів. На самовивіз ви можете отримати знижку -10%. У Щасливі години з понеділка по четвер з 10:00 до 14:00 – потрапите на знижку -15%. А у свій День Народження ресторан подарує вам приємний бонус -15%. 

Розваги: бути чи не бути? 

Однозначно, бути! І обіцяємо, що ти вкладешся у 1000 гривень. Але для цього не забудь захопити із собою студентський квиток. У “Планеті Кіно” постійно діють знижки практично для всіх пільгових категорій у будні дні на стандартні місця у технології CINETECH+. Крім того, кожного вівторка у День Глядача квитки на непрем’єрні фільми продаються за максимально зниженими цінами!

Якщо ти полюбляєш театр замість кіно, це теж не проблема. Скажімо, театр імені Лесі Українки має постійну 50% знижку на всі вистави, окрім прем’єрних. Але квиток доведеться придбати офлайн, адже на купівлю онлайн знижка не розповсюджується. 

Також за наявності студентського квитка, ти можеш відвідати музей Києва за пів ціни. Там є два зали та часто проводяться артвиставки. Багато інсталяцій у київських галереях та мистецьких центрах взагалі є безплатними. Такі виставки можна відвідати, наприклад, у Pinchuck Art Centre або НЮ АРТ. Декілька таких заходів, а 1000 гривень досі у тебе в кишені. Ще й на додачу культурний розвиток. Погодься, це неймовірно вигідно. 

А як жити так, аби не виживати на 1000 гривень?

Ми з командою STUD-POINT впевнені: щоб більш заробляти, необхідно вкладатись у свій професійний розвиток. Лише щире прагнення до самовдосконалення приведе тебе до справжніх результатів. 

Саме тому ми створили курси для студентів! Ми навчаємо за такими напрямками як HR, діджитал, маркетинг, фінанси й аудит, проджект-менеджмент та стартап. І все це за дуже демократичними цінами! (ти точно вкладешся у 1000 гривень) 

Обери курс і почни шлях до кар’єри своєї мрії!

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email