Які Професії Будуть Актуальні в Майбутньому - Професії Майбутнього Від STUD-POINT

Як визначитися з майбутньою професією? Покрокова інструкція для тих, хто ще не знайшов себе

Перед більшістю після випуску зі школи постає неймовірно складне питання: “Як визначитися з майбутньою професією?” І це дійсно непросто. Адже сьогодні існує стільки напрямів для роботи, що очі просто розбігаються!  А ще більше змушує нервувати статистика, яка стверджує, що від 40 до 42% українців працюють не за фахом. Саме тому молоді страшно зробити помилку. Але команда STUD-POINT радить не нервувати! Сьогодні ми розкажемо як обрати майбутню спеціальність та які професії будуть актуальні незабаром.

На які чинники найкраще орієнтуватися, аби не помилитись при виборі майбутньої професії

Щоб правильно вибрати майбутню професію, потрібно проаналізувати дуже багато речей. Тому запасайся терпінням, з цього моменту починається непростий шлях. 

Пригадай, що тобі завжди подобалось найбільше, що ти вмієш, якими цінностями керуєшся у житті. Загалом аналіз, який допоможе визначити твою майбутню професію, можна зробити в три прості кроки, які у тандемі мають назву «Формула вибору професії».

 1. Подумай про своє «хочу»

Сюди входять твої бажання, інтереси та схильності. Важливо: не бійся мріяти та щиро говорити про свої бажання. Пам’ятай, що будь-яка твоя мрія може стати реальністю, якщо просто прикласти трохи зусиль. Тому обов’язково фіксуй у цій колонці усі бажання, навіть якщо вони здаються дурними та наївними. 

 1. Тепер проаналізуй своє «можу» 

Тут подумай про набуті знання та здібності. Але не забувай й про психологічні особливості та стан здоров’я, це є не менш важливим. На цьому етапі також варто бути не занадто критичним до себе. Записуй у цей розділ не лише свої здобутки, але й найдрібніші вміння, які можуть видатися непотрібними та некорисними. 

 1. І останній пункт «потрібно» 

Тут варто детально вивчити ринок праці та дізнатись, які потреби є у тих чи інших компаніях та організаціях. На основі цього аналізу, визначення твоїх вмінь та бажань формується певний список дій, які потрібно зробити для успішної самореалізації. 

Найкраще записувати всі ці пункти на аркуші паперу або дошці. Тоді ти зможеш час від часу повертатись до цих нотаток, окидати їх свіжим оком та генерувати нові ідеї щодо варіантів своєї майбутньої сфери роботи.

Професії майбутнього, на які найкраще орієнтуватися при пошуку свого покликання

Через тенденцію автоматизації та диджиталізації різних сфер, у майбутньому будуть актуальними професії, які так чи інакше пов’язані з креативом та взаємодією з людьми. До таких належать:

 • Маркетолог 

У сфері просування товарів потрібно завжди вигадувати нові стратегії та концепції, аби витримати шалену конкуренцію та запам’ятатись споживачеві. Крім того, тобі потрібно розуміти як працює людська психологія, які проблеми є актуальними для суспільства сьогодні, що може зачепити твою цільову аудиторію. Проаналізувати усю цю інформацію та видати унікальний креативний спосіб просування не зможе будь-яка техніка чи програма. 

 • Проєктний менеджер 

З кожним роком шириться дуже цікава тенденція: усіма процесами в будь-якій сфері, від IT до державного сектора починають управляти за допомогою проєктів. Саме тому ринку праці уже сьогодні потрібна людина, яка грамотно зможе організовувати усі процеси роботи, комунікувати та мотивувати команду. 

 • HR

Фундаментом будь-якої організації чи компанії є люди: клієнти та працівники. Саме тому з цими категоріями потрібно вміти грамотно працювати. Менеджер по роботі з персоналом гарантує якісний підбір кадрів та постійну продуктивність команди. Без нього неможливо досягнути якісного результату, Адже саме ця людина розуміє як правильно спілкуватись, щоб мотивувати людей на неперевершений результат. 

 • Оцінювач інтелектуальної власності

З кожним роком все частіше люди створюють продукти інтелектуальної власності. Тому можна сміливо заявити, що у майбутньому надбання твого розуму буде цінуватись набагато більше, ніж матеріальні статки. А щоб дати оцінку твоїм інтелектуальним ресурсам та власності буде створена нова професія – її оцінювач. Сьогодні ще не існує курсів, де можна цьому навчитися, але ми думаємо, що це лише питання часу. 

 • Стартапер

Ми живемо у глобальному світі.  І дуже часто нам здається, що усі ідеї уже давно кимось реалізовані, нібито неможливо придумати щось нове та унікальне. Саме тому дуже популярною буде професія стартапера. Це людина, яка зможе проаналізувати актуальний ринок, згенерувати нову креативну ідею для майбутнього бізнесу та успішно її втілити! 

 •  Тайм-менеджер

Напевно, кожен ловив себе на думці, що йому чи їй не вистачає 24 годин у добі. І справді, через велику кількість обов’язків, бажання постійно розвиватись та прагнення час від часу пробувати себе у чомусь новому часто людям не вистачає часу на інші важливі справи. Як от провести час з сім’єю та друзями. Але у майбутньому цю проблему зможе вирішити тайм-менеджер! Це людина, яка вмітиме грамотно планувати час з урахуванням усіх потреб клієнта та складе ідеальний графік для комфортного життя. 

 • Фінансист 

З кожним роком усі бізнеси стають все прозорішими у фінансовому плані. Тепер у суспільстві цінується чесність. Саме тому все популярнішими будуть ставати послуги фінансиста. Адже саме ця людина зможе допомогти чесно вести усю документацію та слідкувати, де є ті чи інші прогалини у плануванні бюджету будь-якої компанії.

 • Сейлз-менеджер 

У світі високої конкуренції, яка з кожним роком стає все жорсткішою, потрібно вміти боротися за увагу клієнта. Без сейлз-менеджерів у найближчому майбутньому не зможе обійтися жодна компанія. Адже саме від цієї людини буде залежати їхня життєдіяльність та продуктивність. 

Де здобути потрібні знання та навички для опанування професій майбутнього?

Для навчання в сучасних реаліях найкраще підходять відеокурси. Адже вища освіта ще не пристосувалась до сучасних тенденцій на ринку праці. Але й крім цього онлайн-курси мають велику кількість переваг: 

 • Можливість навчатися з будь-якої точки світу 

Тобі не обов’язково переїжджати до певного міста лише через навчання. Ти можеш спокійно подорожувати, отримувати корисні знання та навички, знаходячись у будь-якій країні! 

 • Актуальність 

На відеокурсах завжди подають найактуальнішу інформацію, адже їх постійно оновлюють, іноді навіть кілька разів на рік! Автори курсів роблять це для того, аби їхні студенти були впевнені, що вони витрачають свій дорогоцінний час дійсно на актуальну інформацію, яка 100% стане їм у нагоді. 

 • Цінні знайомства 

На онлайн-курсах ти можеш не лише познайомитись з провідними спеціалістами найуспішніших компаній, але й знайти однодумців. Така спільнота замотивує тебе до постійного розвитку та покращення своїх знань. 

Усі ці пункти поєднує в собі STUD-POINT. Окрім того, наші курси відрізняються від інших дійсно приємними цінами, доступним студентам. При цьому інформація, яка подається на кожній лекції є неймовірно актуальною. Адже у нас викладають виключно найкращі з найкращих! Усі лекції ведуть справжні професіонали своєї справи, що мають індивідуальний підхід до подачі інформації. До речі, ми вже сьогодні на онлайн-курсах навчаємо тих самих професій майбутнього! 

Курси від STUD-POINT – це, в першу чергу, спілкування. З нами ти можеш не боятися поставити будь-яке питання лектору або проговорити зі студентами свіжі інсайти. Тут ти можеш довіряти кожному. Наші онлайн-курси стануть твоїм трампліном у кар‘єрі та допоможуть знайти справжню посаду мрії. Тому не варто зволікати! 

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email

journalist1media@gmail.com

Запропонувати статтю

PM & Leader School