Міжнародна ІТ-компанія ZONE3000 шукає Customer Support Specialist - STUD-POINT

Міжнародна ІТ-компанія ZONE3000 шукає Customer Support Specialist

Хочеш стартувати кар’єру в ІТ з мінімальним досвідом роботи? Готуй своє CV та ставай Customer Support Specialist’ом.
Що треба робити?

Консультувати та допомагати користувачам продуктів ZONE3000 вирішити питання, пов’язані з вебсервісами. Наприклад, це може бути допомога у виборі послуг, встановлення чи налаштування продуктів. Спілкування відбувається у чатах і тікетах (email-листування).

Що треба вміти?

✔️ володіти розмовною та письмовою англійською на рівні Intermediate та вище;
✔️ бажання розвиватися та вчитися новому. Перед стартом роботи ти пройдеш технічний навчальний курс і дізнаєшся, навіщо потрібні домени та хостинги, як керувати інтернет-сервісами та як працюють інтернет-платежі. Також тебе навчать взаємодіяти з іноземними замовниками і правильно вести ділову комунікацію.

ZONE3000 пропонує:
  • високу заробітну плату. Базова ставка — 400$ на місяць (виплати в гривнях). Нічні зміни оплачуються додатково. За проактивність роботодавець нараховує щомісячні та щоквартальні бонуси;
  • швидкий кар’єрний ріст. Ти можеш стати тім-лідом, спеціалістом із забезпечення якості, менеджером проєкту, scrum майстром, розробником програмного забезпечення чи системним адміністратором;
  • офіційне працевлаштування та доступ до освітніх курсів з hard і soft skills;
  • оплачувані відпустку та лікарняний;
  • гнучкий графік роботи. Усього є три зміни: з 08:00 до 16:00, з 16:00 до 00:00, з 00:00 до 08:00;
  • можливість працювати віддалено.

Роботодавець розгляне резюме студентів майже з усієї України (окрім тимчасово окупованих територій, а також областей з підвищеним рівнем воєнної небезпеки).

Про компанію: міжнародна ІТ-компанія ZONE3000 вже 24 роки надає комплексні рішення для розробки та підтримки вебсервісів (доменна реєстрація, хостинг, сертифікація, приватна пошта тощо). Входить до ТОП-10 найбільших ІТ-компаній України.

Відгукнутися на вакансію можна за посиланням.

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email

journalist1media@gmail.com

Запропонувати статтю

PM & Leader School