5 порад від ZONE3000 для студентів, які хочуть почати кар'єру ще під час навчання - STUD-POINT

5 порад від ZONE3000 для студентів, які хочуть почати кар’єру ще під час навчання

Ще навчаєшся в університеті, але не проти потроху починати доросле життя? Або просто хочеш стати більш незалежним і мати власні гроші? В будь-якому разі бажання зробити перші кроки та отримати реальний досвід роботи ще під час навчання схвальне та обґрунтоване. До того ж після закінчення університету тобі буде значно легше знайти роботу або продовжити кар’єру на тому ж місці. У цій статті фахівці відомої IT-компанії ZONE3000 поділяться корисними порадами, з чого починати кар’єру студенту. Поїхали!
  1. Для початку прокачай мовні навички

Без англійської зараз нікуди, особливо в сфері IT. Ти можеш не мати технічного бекграунду, але знання іноземної мови ― це маст-хев. До того ж в IT-компаніях є позиції, на яких розуміння основ програмування необов’язкове. Яскравий приклад ― посада спеціаліста технічної підтримки. 

  1. Не ігноруй студентські івенти

У твоєму університеті точно влаштовують різні конкурси, науково-просвітницькі вечори, випускають університетську газету, у якій можна опублікувати авторську статтю. Усе це роблять не для того, щоб розважити студентів (ну, для цього, звичайно, теж). Головна мета позааудиторної роботи ― розвивати ініціативність, комунікабельність, наполегливість, креативність та жагу до перемоги.

Тож намагайся брати участь у таких заходах, щоб прокачати soft skills, які будуть корисними для будь-якої роботи з людьми. А допоможуть у цьому публічні виступи, командна співпраця та розвиток в інших напрямах. До речі, про таку діяльність також можна буде вказати в резюме.

  1. Відверто визнай, чи справді хочеш працювати за обраним фахом

У цьому питанні немає нічого ганебного. Психологи провели дослідження та виявили, що людина дійсно здатна усвідомити, чим хоче займатися, не раніше 22 років. Тож проаналізуй, чи справді тобі цікава майбутня професія? Чи дійсно ти маєш до неї схильності? Якщо ні, це зовсім не привід кидати університет. Це лише причина трохи змінити вектор життя поза межами навчального процесу в бік того, що тобі подобається.

І саме з цього випливає наступна порада…

  1. Використовуй будь-який шанс здобути досвід

Зараз існує безліч можливостей навчатися та розвиватися навіть безкоштовно. Обравши цікаву сферу діяльності, регулярно проводь research в інтернеті та шукай курси, лекції чи дискусії (привіт, Clubhouse), розвивальні подкасти, галузеві конференції, відео компетентних блогерів у YouTube. Загалом, усі ресурси, звідки ти можеш отримати перевірену інформацію.

  1. Склади список компаній своєї мрії та регулярно вивчай вакансії

Якщо ти цікавишся якоюсь сферою (наприклад, IT), то напевно знаєш кілька відомих компаній, які вже давно існують на ринку, мають у штаті тисячі працівників та успішно реалізують масштабні проєкти.

Якщо у твоїй голові сидить стереотип, що ти не вартий уваги таких гігантів, бо ще навчаєшся і не маєш практичного досвіду, знай, це абсолютно хибна думка. У таких командах працюють люди, які колись були такими ж студентами та починали без досвіду. Так, більшість з них вже професіонали, але хто сказав, що для молодих і талановитих там немає місця?

Наприклад, у ZONE3000 постійно відкрита вакансія Customer Support Specialist. Основні вимоги для неї підвладні майже кожному: треба знати англійську на рівні не нижче Intermediate, бути готовим працювати позмінно та хотіти допомагати людям. Для підготовки фахівців у компанії навіть створили тренінг-центр, тож адаптація до роботи проходитиме максимально комфортно.

Але навіть якщо ви не зможеш знайти для себе варіант серед вакансій відомих компаній, не засмучуйся. Ретельний аналіз дасть тобі нагоду постійно бути в тренді сучасних вимог. Переконані, трохи попрацювавши над собою, ти таки зможеш стати частиною могутнього колективу. 

Не ігноруй ці поради, якщо у майбутньому плануєш поєднувати навчання та роботу. І обов’язково розглянь можливість почати свою кар’єру в IT з такої цікавої позиції як спеціаліст технічної підтримки.

Щоб дізнатися про цю професію більше, переходь за посиланням або ж одразу надсилай своє резюме на пошту hr@zone3000.net чи у Telegram @ZONE3000_lv. 

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email
Попередній
Далі

journalist1media@gmail.com

Запропонувати статтю

15-27 серпня 2022

FINANCE & AUDIT SCHOOL

Двотижневий інтенсив у форматі вебінарів з вирішенням практичного кейсу. Розкажемо, як вдало стартувати кар’єру в сфері фінансів за 14 днів, пояснимо простими словами навіть найскладніші «грошові» теми та познайомимо з топовими роботодавцями України.